נהגה לשעבר של שרה נתניהו מאיים בתביעה

שוב זה קורה: עובד במשרד ראש הממשלה מאיים בתביעה נגד המשרד ונגד רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו. הפעם מדובר בנהגה של שרה נתניהו - ויקטור סרגה. גורמים במשרד רה"מ: "הוא הציע לנו לקנות את שתיקתו בסכום של מאות אלפי שקלים"

הזוג נתניהו, ארכיון (AP)

נהג רעיית ראש הממשלה מאיים לתבוע את משרד ראש הממשלה ואת שרה נתניהו. גורמים במשרד ראש הממשלה הבהירו שהנהג הציע לנתניהו לקנות את שתיקתו בסכום של מאות אלפי שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשך כחמש שנים וחצי שימש ויקטור סרגה כנהגה של שרה נתניהו, ושנתיים מתוכן היו בקדנציה הקודמת של ראש הממשלה בנימין נתניהו. בשבועות האחרונים העביר פרקליטו של סרגה, עו"ד משה בן שימול, מכתב ללשכת ראש הממשלה שלפיו בכוונת מרשו להגיש תביעה דומה לאלו שהוגשו באחרונה נגד המשרד.

בין הצדדים מתנהל משא ומתן, ובין היתר נשלח מקורבם של בני הזוג נתניהו, עו"ד יוסי כהן, לסדרת פגישות עם סרגה במטרה להניא אותו מהגשת התביעה. עו"ד בן שימול סירב להגיב לידיעה.

גורמים במשרד ראש הממשלה אומרים כי "מדובר בעובד המאיים לתבוע את משרד ראש הממשלה ובפגישה שנקבעה אמרו נציגיו כי ניתן לקנות את שתיקתו בסכום של מאות אלפי שקלים".

יש לציין כי באחרונה הגישו מני נפתלי וגיא אליהו תביעות שכללו תיאורים קשים על תנאי עבודתם בבית ראש הממשלה ובעיקר על התנהלותה של שרה.