ח"כ בן אליעזר: "שילמתי על חוקרים, לא הפעלתי אותם"

המועמד לנשיאות מודה לראשונה כי שילם עבור חוקרים פרטיים, אך מתעקש כי אלה לא הופעלו. במקביל הוא אוכן כי הופעלו חוקרים פרטיים שתשאלו את בני משפחתו וכי זהו מקור הפרסומים האחרונים אודותיו. "אני מתפלל שפוליטיקאי לא עומד מאחורי הפרסומים האלה", אמר בן אליעזר

ח"כ בנימין (פואד) בן אליעזר, אחד המועמדים הבולטים לתפקיד נשיא המדינה הבא, מגיב לפרסומים נגדו בימים האחרונים. "אני שילמתי על חוקרים, אבל לא הפעלתי אותם", התייחס בן אליעזר בריאיון לחדשות 2 לטענות שהועלו נגדו. לדבריו, חוקרים כאלה דווקא מופעלים כלפיו ומטרידים את בני משפחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני מתפלל שפוליטיקאי לא עומד מאחורי הפרסומים האלה", אמר. "האנשים שמגיעים לילדים שלי ולסביבה שלי הם חוקרים. מגיע חוקר או חוקרת למשפחה שלי ושואל למשל 'ספר לי על היחס של אביך לאשתו הראשונה'. ברור שזה חוקרים פרטיים". את הטענות בדבר שימוש בחוקרים פרטיים פרסם לראשונה אלדד יניב.

"אלה חלק מהשמועות שהולכות עליי. אני רוצה להבהיר: אני שילמתי על החוקרים, אני לא הפעלתי חוקרים", מודה בן אליעזר לראשונה. "לכן זה חלק מהמסע שהולך נגדי".

על מצב בריאותו אומר בן אליעזר כי הוא מרגיש טוב, וכי הוא בריא וחזק דיו לעבור את ניתוח השתלת הכליה שאמור להתקיים השבוע. "אני חזק, עברתי כמה דברים בחיים שלי ואני בריא. ירדתי במשקל, אני מתפקד באופן מלא ואוכל לשמש כנשיא המדינה בלי שום בעיה".

בן אליעזר התייחס גם להשתלת הכלייה שהוא צפוי לעבור במהלך השבוע. "שלומי בימים אלו יותר טוב ממה שהיה בעשר השנים האחרונות", סיפר המועמד לנשיאות. "אני חזק כמו ברזל ואין לי שום בעיות. הנפילה לפני שלוש שנים החזירה אותי לחיים וירדתי 40 קילו".

"אחד מבניי ייתן לי תרומה"

בסוף השבוע התייחס בן אליעזר להשתלת הכליה הצפויה. "אחד מבניי ייתן לי תרומה", אמר במהלך אירוע שבתרבות בקריית ביאליק. "היום זה אחד הדברים הכי פשוטים שעושים עם הטכנולוגיה הרפואית. זה לוקח שעה ואחרי זה אתה נח שבוע", אמר.

"אני מתכוון לעשות את זה כי אני חי עם הדיאליזה וכבר התרגלתי. כבר שכחתי מזה. לכן, אני מבין שהציבור שם לזה לב, אך אני לא, כי אני יודע דבר אחד פשוט: אני אצא מזה יותר בריא ממה שאני עכשיו והכל יהיה בסדר".