אשתו של השר שלום: "זה צונאמי"

ג'ודי ניר מוזס שלום, רעייתו של השר סילבן שלום, המשמשת נשיאת עמותת חום, התייחסה במהלך אירוע של העמותה לבדיקת המשטרה נגד בעלה. "זה צונאמי, שוק", אמרה רעייתו, "אבל תמיד אני אומרת שהדבר הכי חשוב בחיים, בכלל, זה פרופורציות"

"זה שוק". ג'ודי ניר מוזס שלום (חדשות 2)

ג'ודי ניר מוזס שלום התייחסה היום (ג') לפרשה שבמסגרתה בודקת המשטרה תלונה נגד בעלה, השר סילבן שלום, שלפיה הוא ביצע עבירת מין באישה שעבדה בלשכתו. "זה צונאמי, שוק", אמרה ניר מוזס שלום לחדשות 2 במהלך אירוע של עמותת חום המסייעת לנזקקים שבראשה היא עומדת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נוסף על כך, ניסתה אשת השר להרגיע את הרוחות. "תמיד אני אומרת שהדבר הכי חשוב בחיים, בכלל, זה הפרופורציות", היא טענה. באשר לשאלה איך מתנהלים חייהם בבית מאז פרסום הפרשה, השיבה ניר מוזס שלום: "בבית אני אשתו הקטנה".

אתמול, לראשונה מאז התפוצצה הפרשה שנקשרה בשמו, הגיע השר שלום לישיבת הממשלה. הוא הקפיד להגיע לישיבה רק לאחר שמצלמות העיתונאים עזבו את המקום - כדי שלא יבחינו בו.

הגיע באיחור. סילבן שלום, ארכיון (AP)

בינתיים, ממשיכה המשטרה לחקור את פרשת השר סילבן שלום, כשהחוקרים מתמקדים בימים האחרונים באישה אחת שעבדה במחיצתו בעבר הלא רחוק. החוקרים נפגשו עמה, ככל הנראה יותר מפעם אחת. על פי המידע שהגיע לידי החוקרים, השר שלום ביצע באישה עבירות מין בכמה הזדמנויות. על כל המקרים האלו לא חלה התיישנות. נכון לעכשיו האישה מסרבת לשתף פעולה, להעיד או להתלונן.

זה המקרה שבגינו הורה היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין להמשיך ולבדוק את הפרשה ולמצות את הבדיקה עד תום. לפי המסתמן, אם תתמיד האישה בסירובה, בתוך כמה ימים ימליצו חוקרי המשטרה לסיים את הטיפול בפרשה.