לראשונה מאז הפרשה: השר שלום נכנס בשקט לישיבת הממשלה

בפעם הראשונה מאז עלתה הפרשה שנקשרה בשמו לכותרות, הגיע השר סילבן שלום לישיבת הממשלה השבועית. שלום הגיע למקום באיחור, רק לאחר שהמצלמות והעיתונאים עזבו את השטח

הגיע באיחור. נתניהו ושלום, ארכיון (AP)

לראשונה מאז התפוצצה הפרשה שנקשרה בשמו, הגיע היום (א') לישיבת הממשלה השר לפיתוח הנגב והגליל סילבן שלום. אלא שהוא הקפיד להגיע לישיבה, רק לאחר שמצלמות העיתונאים עזבו את המקום, - כדי שלא יבחינו בו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשבוע שעבר דיווחנו כי המשטרה ממשיכה בחקירת פרשת השר סילבן שלום, כשהחוקרים מתמקדים בימים האחרונים באישה אחת שעבדה במחיצתו בעבר הלא רחוק ונפגשו עמה, ככל הנראה יותר מפעם אחת.

על פי המידע שהגיע לידי החוקרים, השר שלום ביצע באישה עבירות מין בכמה הזדמנויות. על כל המקרים האלו לא חלה התיישנות. נכון לעכשיו האישה מסרבת לשתף פעולה, להעיד או להתלונן.

זה המקרה שבגינו הורה היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין לפני שבוע בדיוק להמשיך ולבדוק את הפרשה ולמצות את הבדיקה עד תום. לפי המסתמן, אם תתמיד האישה בסירובה, בתוך כמה ימים ימליצו חוקרי המשטרה לסיים את הטיפול בפרשה.

הורה להמשיך ולבדוק את הפרשה. ויינשטיין (חדשות 2)

התלוננה על עבירות מין לפני 15 שנה

ראשית הפרשה באישה שהייתה הפקידה של שלום לפני 15 שנה, והתלוננה נגדו בגין עבירות מין, שביצע בה לטענתה, בעת שעבדה אצלו. מקורביו טוענים כי מדובר בניסיון לפגוע בסיכוייו במירוץ לנשיאות המדינה. על התלונה הזאת חלה התיישנות ולדברי המתלוננת, היא עשתה זאת בתקווה שנשים נוספות יתלוננו.

התלונה של אותה אישה נגד שלום מתייחסת לתקופה שבה כיהן כשר המדע. המקרה אירע לכאורה בעת ששהה במלון הייאט בירושלים ולדברי המזכירה ביקש ממנה להיכנס לחדרו. השר שלום אמר בחקירתו במשטרה כי הוא לא זוכר אישה כזאת ומקרה כזה.