לאן נעלמה אירן מהפוסט של נתניהו?

ראש הממשלה בנימין נתניהו ספג ביקורת לאחר שטען כי גם לנוכח משבר הדיור הוא לא שוכח את האיום הקיומי - אירן. מפעילי עמוד הפייסבוק שלו כנראה היו ערים לכך, ושינו פעם אחר פעם את הפרסום בפייסבוק. כך נעלם "האיום" מהפייסבוק

לאן נעלמה אירן? (רויטרס)

זמן קצר לאחר שפורסמו מסקנות דוח מבקר המדינה על משבר הדיור, שהטילו את האחריות על ממשלות ישראל האחרונות, התייחס לכך ראש הממשלה נתניהו בדברים שנשא בביקור פעילים במעלה אדומים. נתניהו הצהיר כי יתייחס לנתונים במלוא הרצינות בקדנציה הבאה, אך הדגיש גם כי עיקר מרצו בניסיון לעצור את הגרעין האירני. הדברים זכו לביקורת רבה, דבר שגרם לשינוי קל בעמדה - לפחות ברשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בפוסטים שהעלה ראש הממשלה לעמודי הפייסבוק והטוויטר בנושא, הוא שב על העמדה לפיה אירן חשובה ממשבר הדיור. "כשאנחנו מדברים על מחירי הדיור, על יוקר המחייה, אני לרגע לא שוכח את החיים עצמם", נכתב מטעם ראש הממשלה. "האתגר הגדול ביותר שאנחנו עומדים בפניו, לחיים שלנו, כאזרחי ישראל וכמדינה, זה האיום של התחמשות אירן בנשק גרעיני עם מטרה מוצהרת להשמיד אותנו".

נתניהו מצייץ (טוויטר)

ברשתות החברתיות הדברים זכו לגיחוך ולשלל ממים משעשעים, בשל ההחלטה של נתניהו להכניס שוב את נושא הגרעין האירני, גם ביום שמוקדש ברובו למשבר הדיור. מפעילי העמוד של ראש הממשלה ברשתות החברתיות לא נשארו אדישים כנראה לדברים, והחליטו לשנות פעם אחר פעם את דבריו, עד שנעלמו לחלוטין אמירותיו על אירן.

שינוי אחר שינוי, עמוד הפייסבוק (פייסבוק)

בשינוי האחרון, השלישי במספר, מתייחס ראש הממשלה למשבר הדיור ודוח המבקר בלבד. "קיבלנו את דו"ח המבקר לענייני מחירי הדיור וזהו דו"ח חשוב. אנחנו מתייחסים אליו בכל הרצינות הראויה מפני שהנושא רציני ויש בו מסקנות מתבקשות. הן ייושמו", נכתב בעמוד הפייסבוק. "אני גם שומע מהם את הנכונות וההבנה שיש לטפל במשימות הנוספות המתבקשות ואני בטוח שבמאמץ משותף נצליח להתגבר גם על המשימה הגדולה הזו".

מלשכתו של ראש הממשלה לא נמסרה תגובה עד למועד פרסום הידיעה.