כששלי הפכה למושיק: גרסת המחנה הציוני לסרטון ממעון ראש הממשלה

על רקע דוח הדיור שפרסם היום מבקר המדינה, במחנה הציוני הפיצו גרסה משלהם לסרטון ממעון ראש הממשלה, בו משוחח המעצב מושיק גלאמין עם ראש הממשלה נתניהו. ח"כ שלי יחימוביץ' דיבבה את גלאמין - וח"כ איתן כבל את נתניהו: "מחירי הדירות? מני נפתלי אשם. וגם בן גוריון והמלך יהושפט". צפו בסרטון

היי, זה מושיק: כשבועיים אחרי שהועלה לרשת הסרטון המדובר מבית ראש הממשלה בכיכובם של בני הזוג נתניהו והמעצב מושיק גלאמין, במחנה הציוני העלו לרשת גרסה משלהם - על רקע דוח הדיור שפרסם היום (רביעי) מבקר המדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בסרטון מדבבים חברי הכנסת יחימוביץ' וכבל את מושיק גלאמין וראש הממשלה נתניהו - ומשוחחים ביניהם בפתח המעון על מחירי הדיור הנוסקים - ומי נושא באחריות לכך. "אני כל כך מתרגש, אשכרה לעמוד כאן בתוך בית", מדבבת יחימוביץ' את גלאמין - ופונה לנתניהו. "כן, זה אכן בית, קירות, גג, 187 משכורות", משיב לה נתניהו שמדבב כבל.

"המחירים זינקו ב-80 אחוזים בשנות כהונתך. איך אתה מסביר את זה?", אתגרה יחימוביץ'-גלאמין את 'נתניהו'. "זה כישלון שלי ואני לוקח אחריות מלאה. אני שגיתי כשמיניתי את מני נפתלי", השיב לה.

יחימוביץ' וכבל בתפקיד גלאמין ונתניהו (מתוך הסרטון)


"אז כל זה באשמת מני נפתלי?", שואלת יחימוביץ'. "לא רק, גם באשמת אולמרט, בן גוריון, המלך יהושפט והאדם הניאנדרטלי", ענה כבל בשמו של נתניהו. בסיומו של הסרטון, גלאמין ונתניהו מצלמים סלפי "שיהיה למזכרת מבית ראש הממשלה אחרי הבחירות".