מסתמן: סגן שר הביטחון יתפטר או יפוטר

הבוקר איים ח"כ דני דנון כי יפרוש מתפקידו אם תשחרר ישראל מחבלים נוספים במסגרת המו"מ. בלשכת ראש הממשלה לא אהבו את האיום ומקורבים לנתניהו הבהירו לחדשות 2 כי בפני דנון עומדות שתי אפשרויות: להתפטר או להיות מפוטר. "נמאס מהפוליטיקה הזולה, על ראש ממשלה לא מאיימים", אמרו

יתפטר או יפוטר? דני דנון (יח"צ)

דרכו של סגן שר הביטחון דני דנון בממשלת ישראל מגיעה כמעט בוודאות לסיומה וכעת נותר רק לראות היום יתפטר מתפקידו, כפי שאיים היום (ד'), או שיפוטר על ידי ראש הממשלה - כך אמרו לחדשות 2 מקורבים לנתניהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מוקדם יותר היום נפגש ח"כ דנון עם משפחות שכולות, ולאחר מכן הכריז כי שחרור מחבלים נוספים במסגרת המו"מ המדיני יוביל להתפטרותו מהממשלה. "בחודשים האחרונים שחררנו עשרות מחבלים ורוצחים. חוץ מתמונות של לבני ועריקאת, שום דבר לא יצא מכך", אמר. "היום בבוקר הודעתי לראש הממשלה שאם נשחרר עוד רוצחים או מחבלים, לא אשאר בתפקידי".

גורמים בסביבת ראש הממשלה תקפו בחריפות את התנהלותו של דנון. "נמאס לנו מהפוליטיקה הזולה שהוא מנהל מהקריה בתל אביב", אמרו מקורבי ראש רה"מ. "על ראש ממשלה לא מאיימים. דנון מאיים בפיטורים כי כבר הגיע אליו מידע על מכתב הפיטורים שמכין לו ראש הממשלה".

בסביבתו של דנון אמרו בתגובה כי "זו לא הפעם הראשונה במהלך השנה האחרונה שמאיימים עלינו בפיטורים".