צפו: ח"כ רוזנטל חוזר לתפקיד העיתונאי

חבר הכנסת מהעבודה התייצב יחד עם ח"כ צחי הנגבי מהליכוד לריאיון בתכנית "מהדורה ראשונה". אלא, שהאזנייה של הנגבי חדלה מלפעול. רוזנטל לא התבלבל - וחזר לתפקידו הקודם כעיתונאי, כשהעביר את השאלות מהאולפן לחברו. כך זה נראה

שעות ספורות לאחר שחוק השוויון בנטל אושר בקריאה שנייה ושלישית בכנסת, התייצבו לריאיון בתוכנית "מהדורה ראשונה" שני חברי כנסת משני צדי המתרס הפוליטי - מיקי רוזנטל (העבודה) וצחי הנגבי (הליכוד). לאחר שרוזנטל נשאל על פעולות האופוזיציה שהחרימה את הדיונים בכנסת ביומיים האחרונים, עברה זכות הדיבור להנגבי, אך האוזנייה שהרכיב הפסיקה לעבוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יריבו הפוליטי, שרק לאחרונה סיים קריירה ארוכת שנים כעיתונאי, הרים את הכפפה והחליף את אורן וייגנפלד כמראיין. "הבוקר זה היה תורו של חוק הגיוס שאושר", פנה וייגנפלד לחבר הכנסת הנגבי, והבין שהוא אינו שומע אותו. "אולי ניעזר בשירותיו של רוזנטל כדי שישאל אותך". בתגובה, השיב לו רוזנטל: "אני אחזור לתפקידי הקודם ואשאל בשבילך".

"ח"כ הנגבי, השאלה מהאולפן היא כזו", פנה רוזנטל להנגבי, "האם אתה מרוצה מהחוק ושנית, האם הדרך שבה החוק עבר נראית לך ראויה?". בתגובה, השיב לו הנגבי: "המעמד המבדח הזה שהייתם עדים לו משקף את כל השבוע המוזר הזה, שבו האופוזיציה, ברגעים הכי דרמטיים בחייה - שהיא צריכה להיאבק על עמדתה ועקרונותיה - נעלמת ומפקירה את המליאה ונותנת לרוב האוטומטי של הקואליציה להבליט את העוצמות שלו".