צפו: המאסטרו נתניהו ומקהלת הלשכה

לא בכל יום רואים את ראש הממשלה ברגעים פחות רציניים, אך לכבוד ראש הסגל הפורש, נראה שנתניהו עשה זאת בשמחה. בסרטון משעשע נראה נתניהו כשהוא מנצח על מקהלת אנשי לשכתו שמודים לגיל שפר על חמש שנים ארוכות שבהן ליווה אותם. "תודה גיל, היית ונשארת בלתי רגיל", סיכם נתניהו

אם אי פעם השתטתם בסרטון חתונה, או שכיכבתם בווידאו משעשע במקום העבודה - גם לכם יש משהו משותף עם ראש הממשלה: בסרטון שהועלה היום לעמוד הפייסבוק הרשמי שלו נראה ראש הממשלה בנימין נתניהו כשהוא מנצח על "מקהלת" אנשי לשכתו בפרידה משעשעת מראש הסגל גיל שפר, שעוזב את תפקידו לאחר כחמש שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסרטון יוצא הדופן הוקרן במהלך אירוע הפרידה שנערך לשפר בלשכה, אירוע שבו השתתפו נתניהו ורעייתו, שרים וחברי כנסת בעבר ובהווה ועובדי הלשכה שעבדו בצמוד אליו בשנים האחרונות והפליאו בשירתם בקטע הקצר. "תודה גיל, היית ונשארת בלתי רגיל", אומר ראש הממשלה לאחר השירה הקולנית.

אבל לא רק קטע אמנותי היה באירוע. ראש הממשלה נשא גם דברים ובירך את שפר על מסירותו ארוכת השנים. "למדתי להכיר את גיל ויש לו נשמה יתרה, וזה הדבר החשוב ביותר", אמר נתניהו. "הרבה תכונות אחרות גם חשובות, אבל בעיניי זה הכי חשוב - יש לך נשמה, גיל, ואתה שחקן נשמה וככה הרגשנו איתך. הרגשנו שיש מישהו להישען עליו".

שפר, שליווה את ראש הממשלה מיום כניסתו לתפקיד בשנת 2009, נראה נרגש מהמאורע והודה לנוכחים על המאמץ המשותף. ״לשכת ראש הממשלה איננה עבורי רק מקום עבודה - זהו בית", אמר בדברי הפרידה. "בית חם, תוסס ומלא פעילות. בית שבכל רגע נתון קורים בו אינספור דברים. הבית הזה הפך להיות חלק בלתי-נפרד מחיי, והוא ימשיך להיות כך גם מחר - כשכבר לא אהיה פה".