רוטציה: נחשפה תמונת השער של שרה נתניהו. גם מיכל הרצוג בפנים

למרות הלחצים מצד משפחת נתניהו, במגזין "את" מתכוונים לפרסם בשבוע הבא הגיליונות שעליהם יופיעו תמונות נשותיהם של ראש הממשלה נתניהו וראש האופוזיציה הרצוג. עורכת המגזין: "כנראה שהעיתוי לא מתאים להם בגלל קמפיין הבחירות"

לאחר שאתמול דווח ב"תכנית חיסכון" על הפקת האופנה בכיכובה של לא אחרת מאשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, היום (שני) מתפרסמות תמונות חדשות שלה ושל מיכל הרצוג - רעייתו של יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג.

רוצים לקבל עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תמונותיהן של השתיים יופיעו על שער הגיליון המיוחד של מגזין האופנה "את", שייצא השבוע לרגל הבחירות. כל אחת מהנשים תופיע על שעריהם של גיליונות שונים, והקוראים יוכלו לבחור איזה גיליון הם מעוניינים לקנות. בסביבתה של שרה נתניהו התחרטו ולא מעוניינים כעת להשתתף בפרויקט המיוחד. בנוסף, מאיימת משפחת נתניהו לתבוע את המגזין אם יפרסם את התמונות.

שרה נתניהו על השער של "את" (צילום: ז'אן כהן)

"כנראה שהעיתוי לא מתאים להם בגלל קמפיין הבחירות", הסבירה עדי עוז, עורכת "את". עם זאת, עוז הבהירה כי אין בכוונת המגזין לגנוז את פרסום התמונות. "התמונות אכן יפורסמו בגיליון מרץ. השער של שרה אינו השער היחיד. מדובר בשער מתחלף יחד עם מיכל הרצוג".

לדבריה של עוז, לעתים נדירות קורה שהמגזין מפרסם שני שערים כל כך מסקרנים. "לא רצינו לוותר על אף אחד מהם, לא בטוח שזה יהיה כל כך מעניין אחרי הבחירות", היא הוסיפה.

עוז גם ציינה כי התמונות של נתניהו והרצוג מעובדות בפוטושופ. "התמונות במגזין כולן עוברות פוטושופ", אמרה העורכת. "אין תמונות שמגיעות לפרסום ללא פוטושופ".