סיידוף: הכל שטויות, חסכתי כסף למדינה

סמנכ"ל נכסים ומבצעים במשרד ראש הממשלה, שעומד במרכזה של עדותו של מני נפתלי במשטרה, שכר עורך דין פלילי לייצגו. האחרון אמר לחדשות 2 Online: "יש לו הסברים להכל, זה אולי חומר טוב למערכת בחירות אבל לא לחקירה פלילית"

"חסכתי כסף למדינה". סידוף (חדשות 2)

עזרא סיידוף, סמנכ"ל נכסים ומבצעים במשרד ראש הממשלה העומד במוקד עדותו של מני נפתלי נגד בני הזוג נתניהו על ההוצאות במעון ראש הממשלה, מכחיש את הטענות נגדו. "הכל שטויות במיץ עגבניות - אני חסכתי כסף למדינה", הוא אמר לעורך הדין הפלילי גדי טל, שאותו שכר לייצגו.

רוצים לקבל עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עו"ד טל, שכבר ייצג את סיידוף לפני יותר מ-10 שנים בפרשת המתנות והקבלן עמדי שבה זוכה, אמר לחדשות 2 Online: "יש לו הסברים להכל. הוא הראה לי מסמכים שמאוד הרגיעו אותי. הוא אמר שחסך כסף, זה אולי חומר טוב למערכת בחירות אבל לא לחקירה פלילית".

בני הזוג נתניהו (אבי אוחיון לע"מ)

"לא יודע אם תהיה חקירה פלילית בעניינו ואני מקווה שהיועץ המשפטי לממשלה והמשטרה לא יושפעו מהתקשורת", אמר סנגורו של סיידוף.

אתמול התייחס מפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו לעדותו במשטרה של מני נפתלי ואמר כי "על פניו נדרשת לפחות בדיקה וחקירה של הנושא". דנינו ציין שהוא לא יכול לקבוע עמדה נחרצת, שכן לא כל החומרים נמצאים לפניו, ולפיכך רק היועץ המשפטי לממשלה יוכל לקבל החלטה שתשקף את כל הממצאים.

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv