התשובה של מרצ: שירותים ל"הצל"

הזמין – וקיבל: במפלגת מרצ ראו את התמונה שבה נראה הראפר יואב אליאסי כשהוא משתין על רכב שלהם, ובתגובה הם החליטו לספק לו שירותים ניידים עם הכיתוב "בוא והצל את מימיך". אליאסי נפגע מהתגובה הזריזה ופירסם בעמוד הפייסבוק שלו: "מרצ הכריזו עלי מלחמה"

מרצ משיבה ל"הצל": לאחר שיואב אליאסי העלה לדף הפייסבוק שלו תמונה בה הוא נראה מטיל את מימיו על רכב של מרצ, חיכתה לראפר הידוע בדעותיו הימניות הפתעה לא צפויה ממפלגת השמאל.

רוצים לקבל עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פעילי המפלגה שלחו לאליאסי רכב עם שירותים ניידים ותלו עליהם שלט עם הכיתוב: "בוא והצל את מימיך" - זאת בתגובה למה שכתב הראפר לצד התמונה שלו: "אין מה להגיד, הם שיחקו אותה עם המשתנות הניידות האלו".

"שלום יואב, כאן אתה גר?", קראו פעילי מרצ במגפון. "הבאנו לך שירותים, ראינו שאתה פשוט משתין ברחוב. אין צורך יותר להשתין ברחוב. שמענו שיש לך בעיה קשה, אז הבאנו לך שירותים כימיים, ממש פה. אתה מוזמן לבוא. זה לא כמו שירותים בבית, פינוק, אבל זה בטוח יותר טוב מהרחוב".

נראה ש"הצל" נעלב מהתגובה. "מרצ הכריזו עלי מלחמה", הוא כתב בעמוד הפייסבוק שלו. "אז איך נלחמים אנשים מסורסים בלי ביצים ובלי כבוד? הם נוסעים לבית של ההורים שלי עם שירותים ניידים וצועקים ממגפון כל מיני שטויות כדי להפריע להם".

"מה שמדהים שהשילוב בין הרכב של מרצ לשירותים נראה כל כך טבעי שלא שמתי לב בכלל לשירותים", הוסיף אליאסי. "ולמי ששאל אז כן - זהבה גלאון נמצאת בתוך השירותים! איזה חבורה של נמושות".