בנט נגד לפיד: "יאיר, אח שלי, מה נסגר איתך?"

יו"ר הבית היהודי פרסם סרטון שבו הוא תוקף את שר האוצר ובן בריתו לשעבר לאחר שזה הציג היום את התכנית של מפלגתו להתמודדות עם משבר הדיור. "הגיע הזמן לאמת, אתה גרמת נזק אדיר לשוק הדיור בשנתיים האחרונות", האשים

בנט במתקפה חריפה על "האח" לשעבר לפיד: יו"ר הבית היהודי הגיב לתכנית הדיור שהציג היום (א') יו"ר יש עתיד ושר האוצר לשעבר בסרטון שפרסם בפייסבוק. "יאיר, אח שלי, מה נסגר איתך?" פתח בנט את הביקורת והסביר מדוע לפיד אשם במשבר הדיור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"מוקדם יותר הבוקר האשים יאיר לפיד את כל העולם ואחותו במשבר הדיור", אמר בנט. "עד כאן, יאיר, עם הסיפורים. הגיע הזמן לאמת. אתה גרמת נזק אדיר לשוק הדיור בשנתיים האחרונות".

לפיד הציג מוקדם יותר היום את התכנית של מפלגתו למאבק במשבר הדיור וגם הפנה אצבע מאשימה לעבר מי שהוא רואה כאחראי לו - ראש הממשלה בנימין נתניהו. "הדבר היחיד שיוריד את מחירי הדיור במדינת ישראל זה לבנות, לבנות ולבנות", הצהיר לפיד במהלך מסיבת עיתונאים שקיים באתר בנייה בראש העין.

מה עם מע"מ אפס?

משום מה, צמד מילים מרכזי נעלם מההצהרה הזו - "מע"מ אפס". באופן מפתיע, לא התייחס לפיד לתכנית שאותה הוביל במהלך כהונתו כשר האוצר, תכנית שהייתה בין הגורמים לחילוקי הדעות עם ראש הממשלה נתניהו, שהביאו לפירוק הקואליציה.

ב"יש עתיד" הסבירו מנגד כי לפיד הציג הבוקר רק את הצעדים החדשים של תכניתו. "תכנית מע"מ אפס נכללת במצע של המפלגה במסגרת התכנית הרחבה להורדת מחירי הדיור שכוללת צעדים רבים", אמרו במפלגה בתגובה.