מושיק גלאמין על מעון משפחת נתניהו: "גם הקומה השנייה לא ראויה לראש הממשלה"

המעצב מתייצב לראשונה מול המצלמה של "תכנית חיסכון" אחרי שהסרטון שלו עם שרה נתניהו בבית ראש הממשלה עורר סערה. על המטבח שלא צולם סיפר: "מטבח סביר לדירת 3 חדרים בראשון לציון משנות ה-90". על חדר המספרה: "כמו שירותים"‎

שבוע לאחר שסרטון בכיכובו לצדה של רעיית ראש הממשלה הראה את "מצבו הרעוע" של המעון ברחוב בלפור בירושלים, מעצב הפנים מושיק גלאמין מתייצב לראשונה מול המצלמה באירוע של חברת הצבע טמבור, והודף את הטענות לפיהן לא הציג את התמונה המלאה על מצבו של הבית - כשלא ביקר גם בקומה השנייה שעברה בשנים האחרונות שיפוץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בקטע מהריאיון שישודר הערב במלואו ב"תכנית חיסכון", אומר המעצב כי שהה בקומה השנייה, אך בחר שלא להכניסה לסרטון שצבר מאות אלפי צפיות ברשת. "אני יכול להגיד שראיתי, ושאני שומר על זכות השתיקה באשר לקומה השנייה", אומר גלאמין. "רק בקטנה אני אוסיף שגם היא לא ראויה למגורים של ראש ממשלה ומשפחתו, ממש לא".

באשר למטבח בקומה השנייה שלא נראה בסרטון, ושעל פי הפרסום בערוץ 10 שופץ בסטנדרט גבוה בעת כהונתו של ראש הממשלה אהוד אולמרט, אמר גלאמין כי "מדובר במטבח די סביר לדירת שלושה חדרים בראשון משנות ה-90 אם אתה שואל אותי".

גלאמין התייחס גם לפרסום בחדשות 2 לפיו במעון ראש הממשלה קיים חדר המשמש כמספרה לרעיית ראש הממשלה, המככבת לצידו בסרטון. "הייתי שם, מאוד עלוב", הוא אומר, חרף הפרסום כי שופץ אף הוא בעשרות אלפי שקלים. "זה נראה כמו חדרון שירותים ששמו בו כמה רהיטים ישנים וקוראים לו עכשיו מספרה. זה לא מה שמדברים עליו בחוץ".

נתניהו בצילום למגזין (אינסטרגם)

הסרטון מעורר המחלוקת הועלה לרשת ימים ספורים לפני פרסום דוח מבקר המדינה על הוצאות מעונות ראש הממשלה. בסביבת נתניהו דחו את הטענות שעלו מהדוח והטילו את מירב האשמה על אב הבית לשעבר מני נפתלי. הוא מנגד החליט למסור מידע שנמצא בידיו לכאורה לידי הפרקליטות, בתמורה לחסינות. הנושא צפוי לעבור לפתחו של היועמ"ש שעלול להחליט על פתיחת בדיקה בעקבות הממצאים.

הסטייליסטית סנדרה רינגלר, חברתה של שרה נתניהו, חושפת פרטים על כתבת השער שרעיית ראש הממשלה הצטלמה אליה לאחרונה. "מדובר בכתבת שער לעיתון 'את', שאני עשיתי את הסטיילינג", היא אומרת. "זו, כתבת אופנה כמו כל כתבת אופנה ואני מקווה שזה ייצא. אנחנו תמיד, כמו בכל מה שקשור במשפחת ראש הממשלה, לא בטוחים עד שהדברים קורים".

לדברי רינגלר, היא מקבלת תגובות רבות ונלהבות על המייק-אובר, המהפך הסגנוני שביצעה לשרה נתניהו. "אני גם מאוד נהנית מהתהליך", מספרת הסטייליסטית. "זכיתי להכיר אישה מקסימה, חביבה, מתוקה ומצחיקה".