נתניהו תחת השמש התל אביבית

האורחים במסעדת מלון קרלטון בתל אביב הופתעו אתמול לגלות כי יחד עמם סועד גם לא אחר מראש הממשלה בנימין נתניהו, שהחליט לנצל את השמש הקיצית ולאכול יחד עם צוותו מחוץ למשרד. לדברי הנוכחים במקום, נתניהו ועמיתיו שילמו על הארוחה, שכללה דג וסלט - מכיסם הפרטי

יצא לאכול בחוץ. נתניהו בת"א (אינסטגרם)

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נחשב לאחד המנהיגים המאובטחים ביותר בעולם. סביבו יש מערך שלם של עשרות שומרים צמודים, צוותי בידוק והליכים ביטחוניים קפדניים, אותם נאלצים לעבור אלה המבקשים להיפגש עמו, אך נראה שאפילו אדם במעמדו לא הצליח לעמוד בפני השמש הקיצית, ולכן יצא לאכול מחוץ למשרדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוותו של נתניהו מקיים את ישיבותיו בדרך כלל בארוחת צהריים במשרד ראש הממשלה, כשבכל פעם חבר צוות אחר מביא את האוכל (הכשר, כמובן). אתמול ('ו) בחר הצוות להחליף את חדר הישיבות המסורתי בשמש התל אביבית החמימה במסעדת מלון קרלטון בעיר.

לצוות הצטרף גם ראש הממשלה, שבאופן מיוחד אכל ארוחה עסקית שכללה סלט ודג. מדובר בצעד לא שגרתי עבור ראש הממשלה, שעקב סידורי האבטחה לא נוהג לאכול צהריים מחוץ למשרדו. כדי למנוע הפרעה לשאר האורחים במלון, נבחר אזור מבודד במסעדה. אנשים שהיו במקום דיווחו שהסועדים התחלקו בחשבון ושילמו מכיסם הפרטי.

לפני שחזר להמשך העבודה במשרדו בקריה, העלה נתניהו תמונה לחשבון האינסטגרם שלו, על רקע קו הרקיע של תל אביב.