מושיק גלאמין: "הסרטון לא מבוים"

הסרטון שפרסם מעצב הפנים יומיים לפני דוח המבקר, שבו הוא עורך סיור במעון רה"מ בהדרכת שרה נתניהו, גרר ביקורת חריפה ושלל עקיצות. בשיחה עם חדשות 2 Online מבהיר גלאמין: "אני יזמתי את הביקור, הכל אמיתי ומתעד את מה שראיתי"

מעצב הפנים ואיש הטלוויזיה מושיק גלאמין, שפרסם אתמול סרטון שבו הוא מבקר בבית ראש הממשלה ועומד על הליקויים וההזנחה שנמצאו לכאורה במקום, טוען כי הדברים שהציג בסרטון אמיתיים וכי איש לא התערב בעריכתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשפחת נתניהו מנסים להיאבק בתדמית הנהנתנית והבזבזנית שיצאה להם, ויומיים לפני פרסום דוח מבקר המדינה על הוצאות מעון ראש הממשלה התפרסם אמש סרטון בדף הפייסבוק של גלאמין, שבו עורכת לו שרה נתניהו סיור במעון ומציגה את הרהיטים הישנים והמרופטים.

בשיחה עם חדשות 2 Online טוען גלאמין כי "אף אחד לא שילם לי אגורה. שרה נתניהו הסכימה שניכנס לבית ראש הממשלה ברחוב בלפור ואני אצלם שם. אני לקחתי את היוזמה והפקת את זה בעצמי ולעצמי. אף אחד לא התערב בעריכת הסרטון או התערב בצורה אחרת".

"הכל מאוד אמיתי"

גלאמין טוען כי גורמים בבית ראש הממשלה ביקשו לראות את הסרטון לפני פרסומו, אך הוא סירב. "הסרטון לא מתוסרט, הכל מאוד אמיתי ומתעד את מה שראיתי".

לקראת פרסום דוח המבקר על ההוצאות בבית ראש הממשלה, פרסם גלאמין את המסקנות שלו מהסיור שערכה לו רעיית ראש הממשלה בבית ברחוב בלפור. לאחר שיחה קצרה עם ראש הממשלה נתניהו ותמונת סלפי משותפת, עבר גלאמין לידיה של רעיית ראש הממשלה וזכה לסיור פרטי בהדרכתה במעון ראש הממשלה. גלאמין נתן לגברת נתניהו מספר טיפים לשדרוג הבית, כפי שהוא נוהג לעשות בתכנית הטלוויזיה שלו.

לפתע צד את עינו של גלאמין אחד הווילונות בבית. "מה זה?", הוא רטן. שרה נתניהו הגיבה בחיוך: "נכון, וואו, הוא נראה כמו איזה סוג של עובש". גלאמין תהה: "איך לא מתקשרים ואומרים 'חבר'ה להחליף וילון בשבוע הבא, להחליף ידיות לדלתות השבורות, לתקן את הרטיבות פה'?". אלא שנתניהו השיבה לו: "אין מצב". לאחר מכן, היא טרחה להביע את הפתעתה מהממצאים: "אני פשוט המומה שאני עכשיו רואה את זה, כי לרוב זה ככה מוסתר".

את הסרטון המלא אפשר לראות בעמוד הפייסבוק "מושיק גלאמין - עיצוב וייעוץ".