הבחירות למועצות האזוריות: התוצאות המלאות

כחודשיים לאחר הבחירות לרשויות המקומיות, נערכו אתמול הבחירות לראשי המועצות האזוריות ונציגיהן בכל רחבי הארץ. ב-25 מועצות אזוריות ניגשו התושבים לקלפיות, ונרשמו למעלה מ-60% אחוזי הצבעה. התוצאות המלאות - כאן

ב-24 מועצות אזוריות בחרו נציגים (רויטרס)

הבוקר (ד') התפרסמו תוצאות הבחירות שהתקיימו אתמול ב-24 מועצות אזוריות ברחבי הארץ. בבחירות אלו, שהופרדו מהבחירות המקומיות בחודש אוקטובר, בחרו התושבים את ראשי המועצות, נציגי היישובים במועצות השונות והוועדים המקומיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ממשרד הפנים נמסר כי הבחירות למועצות האזוריות התקיימו כסדרן, וכי ממוצע אחוז ההצבעה הארצי עמד על 60.46% עם סגירת הקלפיות. אחוזי ההצבעה לראשות המועצה עמדו על 61.53%, 65.4% לנציגות המועצה ו-67.98% לוועדים המקומיים. בכל המועצות נבחר ראש מועצה מבין המתמודדים, למעט בחוף הכרמל, שם ייערך סיבוב שני בין כרמל סלע ואייזיק אבי קאופמן.

תוצאות הבחירות במועצות:

אלונה - אריה שרון (74.8%) גבר על ארז דרורי

באר טוביה - דרור שור (62.5) גבר על מנשה סמירה ואהרן אמאנו

בני שמעון - סיגל מורן (מועמדת יחידה)

גוש עציון - דוידי פרל (מועמד יחיד)

גזר - פטר ויס (55.6%) גבר על ארז אוסישקין ואורן אבלה

גן רווה - שלמה אלימלך (מועמד יחיד)

דרום השרון - מרדכי מוטי דלג'יו (51.7%) גבר על גיא קלמן ויצחק אזרי

הגלבוע - דני עטר (53.4%) גבר על עובד נור וריאד ח'לף

הר חברון - יוחאי יעקב דמרי (65.4%) גבר על יצחק זרגרי

חבל אילות - אהוד עמיאל גת (מועמד יחיד)

חבל יבנה - משה ליבר גבר על אריאל בריח ויעקב קליין

חבל מודיעין - שמעון סוסן (מועמד יחיד)

חוף הכרמל - סיבוב שני בין כרמל סלע לאייזיק אבי קאופמן

לכיש - דני מורביה (66.7%) גבר על זאב שלמה

מגידו - יצחק חולבסקי (57.1%) גבר על נחמיה רייבי ולירון שפירא

מטה אשר - יורם ישראלי (62.1%) גבר על נורית ברקאי ורן קרוטר

מטה יהודה - משה דדון (מועמד יחיד)

מרום הגליל - עמית סופר גבר על שלמה לוי וגילה יחיאל

נחל שורק - אליהו אסקוזידו (מועמד יחיד)

עמק המעיינות - יורם קרין (71.4%) גבר על דב ויטנברג

עמק חפר - רני אידן (56.2%) גבר על עפרה ברק ומטי יוגב

עמק יזרעאל - אייל בצר (80.7%) גבר על זיו ורהפטיג

עמק לוד - דוד יפרח (61%) גבר על שלמה בלגה, מרדכי מגער, יואב דבוש ומשה יובל

ערבות הירדן - דוד אלחיאני (מועמד יחיד)

תמר - דב ליטבינוף (77.1%) גבר על גרשון רפפורט רביד וסרג' יטיב חיים

במועצות האזוריות בהן התמוד מועמד יחיד לראש המועצה, התקיימו בחירות לנציגי הישוב במועצה ולוועד המקומי בלבד - בני שמעון, חבל אילות, גוש עציון, ערבות הירדן, מטה יהודה, גן רווה, חבל מודיעין ונחל שורק.