טיבי: "להסתה נגדנו יש תוצאות"

אדם שנכח בהפגנה נגד מתווה פראוור בבאר שבע, הגיע אל חבר הכנסת שנכח במקום - ושפך על פניו כוס תה. טיבי לא נפגע, והאיש נעצר, נלקח לחקירה ומחר יוגש נגדו כתב אישום. "ההסתה הפרועה נגדנו הגיעה לשיא", אמר חבר הכנסת

ח"כ טיבי (חדשות 2)

במהלך הפגנה בבאר שבע נגד מתווה פראוור שבה השתתפו כמה מאות בני אדם, תקף היום (ה) אלמוני את חבר הכנסת אחמד טיבי (רע"מ-תע"ל), שנכח במקום. טיבי לא נפגע, והאיש נעצר ונלקח לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחר תגיש מחלקת התביעות במשטרה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד החשוד שנעצר. מפקד מרחב הנגב, תת-ניצב פרץ עמר התייחס למעצרו של החשוד ואמר כי "המשטרה תנהג באפס סובלנות כלפי גילויי אלימות מכל סוג שהוא ותמצה את הדין עם מפרי הסדר הציבורי באשר הם".

צפו בקטע מההפגנה:

בשיחה עם חדשות 2 Online סיפר חבר הכנסת על שאירע: "השתתפנו בהפגנה רגילה וחוקית נגד מתווה פראוור ובעד שחרור העצורים. לפתע, הגיח מישהו ושפך על פניי כוס תה. הוא ניסה לברוח, אך המשטרה הצליחה לעצור אותו".

ח"כ טיבי טוען כי המקרה הנוכחי מצטרף לשורת מקרים שהתרחשו בשבועות האחרונים. "ההסתה נגדנו מצד חברי כנסת מהימין הגיעה לשיא - ויש לה תוצאות", אמר. "יש מי שמקשיב ומבצע - במיוחד בכל הקשור למתווה פראוור. מדובר בהסתה משולחת רסן, אבל לא כוס תה, לא איומים ברצח או תקיפות בהפגנות ישנו את עמדותינו. אנחנו נחושים להמשיך ולמחות".