ראש השב"כ לשעבר דיסקין: "נתניהו איבד את הבושה"

ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין תוקף בחריפות את ראש הממשלה נתניהו לאחר שהליכוד פרסם סרטון ובו פעילי דאע"ש בדרכם לירושלים. "נתניהו בנה מחדש את החמאס, הוא שיחרר מעל לאלף מחבלים שחלקם כבר חזרו לבצע פיגועים", תקף דיסקין

ראש השב"כ לשעבר, ארכיון (רויטרס)

בליכוד החליטו להחריף את הטון בקמפיין ולפרסם סרטון שבו נראים שחקנים המגלמים את פעילי ארגון המדינה האסלאמית (דאע"ש) כשהם נישאים על גלי מפלגות השמאל בדרכם לעבר ירושלים. ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין לא נשאר אדיש לסרטון, ופרסם הודעה התוקפת את ראש הממשלה נתניהו, שלטענתו אחראי יותר מכל לסכנות המרחפות מעל ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"השמאל יכניס את דאע"ש לישראל אמר נתניהו", ציטט דיסקין בעמוד הפייסבוק שלו ותקף את ראש הממשלה, "האיש ששחרר את שיח' אחמד יאסין ב-1997 ובנה מחדש את חמאס, האיש ששחרר מעל לאלף מחבלים שחלקם כבר חזרו לבצע פיגועים בתקופותיו כראש ממשלה".

ראש השב"כ לשעבר, שהפך בשנים האחרונות לאחד המבקרים החריפים ביותר של ראש הממשלה, הוסיף: "האיש ששחרר מחבלים על מנת לא להקפיא התנחלויות בעסקה עם הבית היהודי, האיש שנגרר למלחמה הארוכה ביותר מאז מלחמת השחרור כנגד ארגון טרור, האיש שאיים על אירן ולא מסוגל להכריע ארגון טרור בעזה. ביביטחון? איביטחון... את הבושה הוא איבד. זה בטוח".

גם בליכוד מיהרו להגיב וטענו כי "איש השמאל יובל דיסקין, אשר קרא בשנת 2013 לחלק את ירושלים, להקים מדינה פלסטינית בקווי 67' ולממש חלקית את זכות השיבה של הפלסטינים - יביא לאסון ביטחוני ומדיני. ראש הממשלה נתניהו ימשיך לעמוד בתקיפות ובנחישות אל מול הלחצים, לא יוותר ולא ייכנע, וימשיך לשמור על ביטחונם של כלל אזרחי ישראל".

גם במחנה הציוני הגיבו לסרטון הפרובוקטיבי של הליכוד וטענו כי "נתניהו חי בסרט אם הוא חושב ששכחנו את הכישלון הקולוסאלי שלו בתחום הביטחון. הוא שיחרר מעל לאלף מחבלים עם דם על הידיים, חיזק את החמאס, אירן הפכה במשמרת שלו למדינת סף גרעינית והביטחון האישי של אזרחי נפגע מדי יום. יש סרטים שאין שום סיבה לעשות להם סרט המשך, הקדנציה של נתניהו היא בהחלט דוגמה טובה לזה".