צפו: מי חושב שבראש הרשימה הערבית עומדת אישה?

הסקרים אמנם מנבאים למפלגה הערבית המשותפת להפוך לשלישית בגודלה בכנסת ה-20, אך העומד בראשה, ד"ר איימן עודה, נותר אלמוני לחלק מחברי הכנסת. צפו בח"כ מיקי לוי מתבלבל בזהות יושב הראש וכבר מבטיח לפעול אם יילך בדרכה של חנין זועבי

ד"ר איימן עודה עומד בראש הרשימה הערבית המשותפת, המכילה את מפלגות רע"ם-תע"ל, חד"ש ובל"ד, שעל פי הסקרים האחרונים עשויה להיות המפלגה השלישית בגדולה בבחירות לכנסת ה-20. למרות מעמדו, נראה שבפוליטיקה הישראלית עדיין מדובר באישיות די אלמונית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באירוע שבתרבות שהתקיים ברמת ישי, התייחס סגן השר לשעבר, ח"כ מיקי לוי (יש עתיד) לבחירה של מפלגתו לדרוש את פסילתם של ברוך מרזל וחברת הכנסת חנין זועבי מהתמודדות לכנסת. לוי נשאל האם הוא יודע אם יש הבדל בין עמדותיו של יו"ר המפגלה הערבית עודה לשל חנין זועבי - ובתשובתו חשף כי אינו מכיר את האיש.

הכירו: ד"ר איימן עודה (חדשות 2)

"אני מודה על האמת שלא בדקתי אבל שמעתי...אבל אם עודה תצא נגד אושיות המדינה...", אמר לוי, אך בשלב זה קטעו אותו המנחים והעירו לו על כך שפנה לראש המפלגה הערבית בלשון נקבה. "אני...בסדר...מה לעשות הוא עוד לא חבר כנסת. עוד לא פגשתיו", אמר ח"כ לוי המבודח לקול צחוקם של היושבים בקהל. "אם הוא יתבטא נגד המדינה ננקוט גם נגדו בכל ההליכים".