ח"כ מאיר שטרית במשחק קנדי קראש סוער במליאה

חברי הכנסת מבלים שעות ארוכות במליאה ונאלצים לעיתים למצוא דרכים יצירתיות להעביר את הזמן. אחד מהם הוא ח"כ מאיר שטרית ש"נתפס" על ידי מצלמות ערוץ הכנסת כשהוא שולף את מכשיר הטאבלט שלו ופוצח במשחק קנדי-קראש שבו נעצר, כמו רבים לפניו, בשלב ה-63. צפו

עבודתם של חברי הכנסת עלולה לעיתים להפוך למשמימה במיוחד. לכל ח"כ יש את הדרכים שלו להעביר את הזמן בדיונים הארוכים בכנסת, לח"כ מאיר שטרית (התנועה), מתברר, יש את הקנדי קראש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דקות ספורות לאחר ששר האוצר לפיד הודיע בקול תרועה רמה על ביטול העלאת מס ההכנסה, ישב שטרית בכסאו באולם המליאה. הדיון נמשך, הנאומים התארכו, ושטרית שלף את הטאבלט ושקע במשחק קנדי קראש סוער. מצלמת ערוץ הכנסת לא נרדמה בדיון, והתמקדה במשחק המרתק.

וכך כשהוא שקוע במכשיר הטאבלט, מצליב סוכריות ומחסל שורות, נעצר שטרית בשלב ה-63 במשחק הממכר, שלב שגרם ללא מעט שחקנים מנוסים לתסכולים בשל הקושי הרב שבו.

לפני מספר שנים, כשהוחלט להתקין מחשב ליד מושבו של כל ח"כ במליאה, הוכרע שהמחשבים לא יאפשרו צפייה בעדכוני חדשות, גלישה באינטרנט וגם שלא יהיו בהם משחקים - במיוחד כדי למנוע מראות מהסוג הזה. בשנים האחרונות, עם עלייתם המטאורית של הטלפונים החכמים ומכשירי הטאבלט, הקלפים נטרפו והח"כים והשרים מצאו לעצמם דרכים חדשות לשעשע את עצמם.