נתן אשל ליחימוביץ': "ברוך שפטרנו"

חודשים לאחר ששלח מייל תועה ליחימוביץ', שיגר לאחרונה נתן אשל, ראש הסגל לשעבר של ראש הממשלה מייל נוסף וחריף שבו "בירך אותה" על הפסדה בבחירות לראשות העבודה. "הפעם זאת לא טעות", כתב אשל

ראש בראש, אשל ויחימוביץ' (חדשות 2)

חברת הכנסת שלי יחימוביץ', שהודחה בשבוע שעבר על ידי יצחק (בוז'י) הרצוג מתפקידה כיו"ר מפלגת העבודה, חשפה היום (ב') כי נתן אשל, מי שכיהן כראש לשכתו של ראש הממשלה נתניהו ונאלץ לעזוב את תפקידו בנסיבות מביכות שכללו חשדות באשר להתנהגות לא ראויה - שלח לה מייל שבו "בירך אותה" על הפסדה. "שלי, ברוך שפטרנו ומזל טוב, לא נשלח בטעות", כתב אשל וחתם בשמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אשל התייחס בכך למייל תועה שהגיע לידיה של יחימוביץ' בחודש ינואר, שבו חשף, בטעות, כי ראש הממשלה נתניהו הטיל עליו את מלאכת המו"מ הקואליציוני. המייל שנשלח במקור, יועד ליועצת המשפטית של משרד ראש הממשלה, עליו חתם בשם "נתק'ה". יחימוביץ' פרסמה אז את המייל, בפוסט בפייסבוק שזכה למאות תגובות ושיתופים.

"בצד המיילים המברכים שלכם, יש כמובן גילויי שמחה לאיד מצד אושיות כמו רני רהב, אלון חסן ועוד", כתבה יחימוביץ בפייסבוק, ופרסמה תצלום מסך של המייל, תוך שהיא מכנה את אשל "צלם החצאיות", בשל הסערה התקשורתית סביב הסיבות לעזיבתו את תפקידו.

המייל החדש (פייסבוק)

"בשעתו הוא השיג אותו (את המייל) כדי לשגר אלי שורה של מיילים מביכים של נאצה, אחרי שדרשתי שיקיים את ההסכם ויפסיק להסתובב בזירת ההטרדה, וגם שחושפי הפרשה לא ישלמו בראשם על כך שנהגו כראוי", כתבה יחימוביץ'.

"את מייל ההתייעצות השערורייתי שלו פרסמתי רק אחרי הבחירות לכנסת. לא לפניהן - כדי שזה לא ישמש 'חומר קמפיין'. אחריהן - כדי שחלילה לא יתאפשר למטרידן לחזור בדלת הראשית לשרות המדינה כאדריכל המו"מ הקואליציוני", כתבה יחימוביץ' והוסיפה: "הנה מייל שהוא שלח לי אחרי הפריימריס, מה אומר לכם, יש לי כמה אויבים שאני די גאה בכך שהם אויבי".