חסן על יחימוביץ': המשימה הושלמה

אלון חסן, שהסתכסך עם יחימוביץ', לאחר תחקיר חדשות 2 שחשף ניגוד עניינים בין עסקיו הפרטיים לעבודתו בנמל, חוגג את תבוסתה של יושבת הראש. "המשימה בוצעה", כתב יו"ר הוועד

הסכסוך וההפסד. חסן ויחימוביץ' (חדשות 2)

הנקמה של יו"ר ועד עובדי הנמל ביו"ר העבודה: אלון חסן, יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד, שהסתכסך עם יו"ר העבודה היוצאת, אחרי שתחקיר חדשות 2 חשף ניגוד עניינים בין עסקיו הפרטיים לעבדותו בנמל, הביע הבוקר סיפוק מהפסדה של יחימוביץ' בפריימריז ליצחק (בוז'י) הרצוג. "המשימה בוצעה על הצד הטוב ביותר", כתב חסן בעמוד הפייסבוק שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יחימוביץ' פעלה להקדים את הפריימריז ומנעה מחסן לפקוד חברים למפלגה מחשש שתפסיד, ואילו כעת - משהפסידה בכל זאת, נראה שיו"ר ועד עובדי הנמל מרוצה מכך מאוד. "לכל החברים היקרים שבת שלום. המשימה בוצעה על הצד הטוב ביותר. סוף שבוע נפלא", כתב חסן בעמוד הפייסבוק שלו לאחר היוודע דבר התוצאות - והרצוג הוכרז כמנצח.

הסכסוך בין יחימוביץ' לחסן החל לאחר שידור כתבת התחקיר ב"אולפן שישי" על התנהלותו של אלון חסן כיו"ר ועד העובדים במקום. יחימוביץ' קראה לחסן "ללכת הביתה" - ולאחר מכן אף כינתה אותו "תפוח רקוב" שאינו ראוי לכהן בתפקידו עקב החשדות שדבקו בו. חסן אף השעה עצמו מתפקידו, אולם בית הדין של ההסתדרות קבע כי הוא כשיר לשוב ולכהן כיו"ר ועד העובדים.

מאז התגלע הסכסוך ביניהם, פעלה יחימוביץ' להקדים את הפריימריז במפלגת העבודה - זאת לאחר שחסן פעל לפקוד מאות מעובדי הנמל למפלגה, כדי שיוכלו להצביע בבחירות ליו"ר ולהדיח את יחימוביץ'.

יו"ר העבודה היוצאת הקדימה את הבחירות לנובמבר על מנת שחברותם של מאות העובדים לא תהיה תקפה ושהם לא יוכלו להצביע בבחירות. חברות במפלגה נכנסת לתוקף רק חצי שנה מיום החתימה על טפסי ההתפקדות - אולם צעד זה של יחימוביץ' לא סייע לה להיבחר מחדש. מלשכתה של יחימוביץ' טרם נמסרה תגובה לדבריו של חסן.

יחימוביץ' בירכה את הרצוג על הניצחון: "נעבוד ביחד"

איחלה הצלחה להרצוג. יחימוביץ' (Miriam Alster/FLASH90)
יו"ר העבודה שתסיים בקרוב את תפקידה התקשרה הבוקר להרצוג ובירכה אותו על בחירתו לראשות מפלגת העבודה. יחימוביץ' אמרה, כי היא מכבדת את ההכרעה הדמוקרטית של מפלגתה, וכי זו הייתה התמודדות הוגנת. היא הבטיחה לו כי תנהג עמו בשיתוף פעולה מלא ותסייע לו ככל יכולתה בהמשך חיזוקה של מפלגת העבודה כאלטרנטיבה לימין הכלכלי והחברתי של נתניהו.

יחימוביץ' תכנס בשבוע הבא את המתנדבים והפעילים אשר התגייסו וסייעו לה בהתנדבות במהלך הקמפיין, כדי להודות להם, ולהבהיר להם כי גם בשנים שיבואו תמשיך להוביל עמם את הדרך הכלכלית והחברתית הצודקת, המוסרית והראויה למדינת ישראל ולאזרחיה.