צפו: המתמודדים על ראשות העבודה בפנייה ישירה לאייל גולן

גם ביום בו נערכות הבחירות לראשות מפלגת העבודה תופסת פרשת החשדות נגד הזמר אייל גולן ואביו את עיקר תשומת הלב של הציבור. המועמד יצחק הרצוג פנה לגולן ואמר: "היית צריך לסגור את הרוכסן", היו"ר יחימוביץ': "מדובר במעשה מעורר שאט נפש ובניצול משפיל"

הבחירות לראשות מפלגת העבודה לא ממש תופסות את מרב תשומת הלב הציבורית, ויש מי שיפנה אצבע מאשימה אולי לפרשת הזמר אייל גולן ואביו. הערב שני המועמדים מעבירים מסר לזמר המפורסם שלקח להם את כל הפוקוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעיצומו של יום הבחירות, המתמודדים לראשות המפלגה יושבת הראש שלי יחימוביץ' וחבר הכנסת יצחק (בוז'י) הרצוג התייחסו לפרשה שמעסיקה את המדינה בתכנית "שש עם רינה מצליח". ונראה כי גם בנושא זה יש ביניהם חילוקי דעות.

"וואו, זו חתיכת שאלה", הודה הרצוג, ופנה מול המצלמה לגולן: "אני לא נוגע בצד הפלילי, כי זה לא תפקידנו. היית צריך להבין שאתה מהווה דוגמה לדור הצעיר ולמעריצים שלך, ויש דברים שלא עושים. היית צריך לסגור את הרוכסן ולהתאפק, ולהבין שאתה סמל, ובתור סמל ומורה שמסתכלים עליו - יש לך אחריות".

יחימוביץ' מתחה ביקורת על הרצוג - גם בנושא הזה. "אני מסתייגת מהנימה הפייסנית בה בוז'י דיבר אל לבו של גולן", אמרה יושבת הראש. "מדובר במעשה מעורר שאט נפש, ניצול משפיל ומזעזע ושימוש בגופן של נערות צעירות לסיפוק צרכיו של גולן, וזה מעבר לפן הפלילי שיש או אין כאן. הייתי באספת הורים של בתי הקטנה בת ה-18. ראיתי אותה ואת החברות שלה ואמרתי לעצמי, כמה רשעות יש בפרשה הזו".