צפו: תקלה בישיבת הממשלה

רה"מ נתניהו הביא איתו לישיבת הממשלה סרטון שהיה בשבילו "רגע של נחת", ובו נשמעת מתורגמנית באו"ם כשהיא מביעה תמיכה בישראל. אלא שתקלה טכנית במערכת ההגברה בי-ם, העמידה אותו במצב לא נעים, והוא החליט לוותר על הקרנת הראווה. צפו ברגעי המבוכה שהסתיימו בסוף טוב

ראש הממשלה בנימין נתניהו רצה להציג לראווה הבוקר (א') סרטון יוצא דופן בישיבת הממשלה השבועית -  המתורגמנית בוועדה לזכויות אדם של האו"ם אומרת שהיא אינה מבינה את פשר ה"התנפלות" על מדינת ישראל. אלא שהמבוכה של המתורגמנית הפכה למבוכה ממשלתית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסרטון אמנם הוצג, אך ללא קול, וכך נבצר מהשרים לשמוע את דבריה של המתורגמנית התומכת בישראל. "הצנזורה עבדה כאן?", שאל נתניהו בהומור, כשהבין שלא ניתן לשמוע את המתורגמנית. "שם לא, ודווקא כאן כן?".

לאחר שניות ארוכות, כשהשלים עם העובדה שהסרטון לא יוכל להתנגן כפי שצריך, אמר ראש הממשלה כי ישנם "לקחים טכנולוגיים קשים במדינה הטכנולוגית המתקדמת ישראל".

לבסוף, התקלה תוקנה והסרטון הוצג לשמחתם של שרי הממשלה. נתניהו הוסיף ואמר כי "לפעמים קורעים בבת אחת את מעטה הצביעות מעל המתקפה הבלתי פוסקת נגדנו".

הוא אף פנה בקריצה למתורגמנית וציין: "אני מקווה שלא יאונה לה כל רע, אבל למען הסדר הטוב אני יכול להגיד לה שמובטח לה מקום תעסוקה במדינת ישראל במקרה שתהיה התפתחות בכיוון הזה".