חדשות 2 בקריאה לכל ראשי המפלגות: בואו לעימות

רגע לפני שישראל הולכת לקלפי, אנו סבורים שכנהוג בעולם יש לקיים שיח מעמיק בפני הציבור. העימות ייערך גם אם לא כולם ייענו. תשעה כבר השיבו בחיוב. הרצוג: אגיע אם יוצב כיסא ריק במקרה שנתניהו לא יתייצב

מי מסכים ומי מסרב?

בדרך לבחירות 2015 עוצרים בעימות: רגע לפני שאזרחי ישראל הולכים לקלפיות לקבוע את עתידה של המדינה, אנו סבורים שכנהוג בדמוקרטיות הגדולות בעולם, יש לקיים שיח אמיתי ומעמיק בפני הציבור ששיאו הוא עימות פומבי בו יידונו הנושאים המרכזיים המעסיקים את אזרחי ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אנו בחדשות ערוץ 2 מתכוונים לקיים את העימות, גם אם לא כל ראשי המפלגות ייענו לקריאה - למרות שכך אנו מקווים. ההזמנה לעימות נשלחה הערב (שלישי) בהודעת SMS ובאמצעות טוויטר לראשי המפלגות. עד כה הסכימו לעימות תשעה ראשי מפלגות: נפתלי בנט, יאיר לפיד, איימן עודה, משה כחלון, זהבה גלאון, אביגדור ליברמן, אלי ישי ואריה דרעי.

מועמד "המחנה הציוני" יצחק (בוז'י) הרצוג הודיע כי יתייצב לעימות ראש בראש מול נתניהו, והתנה את השתתפותו בכך שאם נתניהו לא יגיע, יש להשאיר לו כיסא ריק כנהוג.

נוסח הקריאה לראשי המפלגות

בנט הגיב להצעה בחיוך, תוך עקיצה ליריביו בשמאל: "אגיע לעימות בכל מקום ובכל זמן. גם מול ציפי/בוז'י יחד, עם או בלי רוטציה". תוך זמן קצר הביעו הסכמה לעימות פומבי עם כל ראשי המפלגות גם יו"ר יש עתיד יאיר לפיד, יו"ר כולנו משה כחלון, יו"ר יחד אלי ישי, יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, יו"ר מרצ ח"כ זהבה גלאון ויו"ר ש"ס אריה דרעי.

שניים טרם הודיעו על הסכמתם לעימות: ראש הממשלה בנימין נתניהו (ליכוד) ויעקב ליצמן (יהדות התורה). נמשיך לעדכן ככל שיגיעו תגובות נוספות.