חולדאי: "ייתכן שאתמודד על ראשות הממשלה"

אחרי שרון חולדאי נבחר ל-5 שנים נוספות בראשות עיריית ת"א, הוא מרגיש נינוח לבקר את התנהלות הממשלה - במיוחד בהורדת מחירי הדיור. "שר שבא ואומר שבעשור הקרוב ירדו מחירי הדיור לא מבין שזה לא יקרה" טען חולדאי, שלא שלל את האפשרות כי ירוץ לראשות הממשלה

כבר 15 שנה שרון חולדאי יושב בלשכת ראש עיריית תל אביב. אחרי שזכה בבחירות האחרונות לכהונה נוספת, חולדאי מותח ביקורת קשה על התנהלות הממשלה, במיוחד בתחום הדיור. בריאיון לדנה ויס אמר חולדאי כי המדינה מטעה את האזרחים בכך שטוענת שתבנה אלפי יחידות דיור ולא שלל את האפשרות שירוץ בעתיד לראשות הממשלה. הריאיון המלא ישודר בחדשות סוף השבוע, מוצאי שבת ב-20:00.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"ממשלת ישראל לאורך שנים לא מעניין אותה להוריד את יוקר הדיור", אומר חולדאי. "שר שבא ואומר שבעשור הקרוב ירדו מחירי הדיור אמנם יש לו כוונות טובות, הוא רק לא מבין שמה שהוא אומר לא יקרה".

חולדאי מתח ביקורת על התנהלות הממשלה ואמר כי היא לא אומרת את האמת לתושבים. "אם מישהו בא ואומר שבעשור הקרוב יהיו 150 אלף ידיעות להשכרה טועה ומטעה", טוען חולדאי. לדבריו, לא יהיה פתרון לבעיית הדיור בישראל בשנים הקורבות. "אני לא רואה היצע ולכן אני לא רואה איך יירדו המחירים", הדגיש חולדאי.

בנוגע לאפשרות כי ירוץ לבסוף לראשות הממשלה, אמר חולדאי כי הוא ממתין לרגע הנכון לבצע את המהלך. "יכול להיות שאתמודד על תפקיד ראש הממשלה", ציין חולדאי. "אני אלך לשם אם אני ארגיש שישנו הרגע ויישנו הטיימינג ששווה בשבילו לקפוץ ולהילחם בשביל הדבר הזה. בחלק מהדברים הייתי יכול לעשות הרבה יותר טוב מחלק מהאנשים שנמצאים שם ואני אומר את זה בלשון המעטה.