גם מירי רגב בבורסת השמות להחליף את ליברמן בוועדת החוץ והביטחון

ח"כ רגב, המכהנת היום כיו"ר ועדת הפנים של הכנסת וחברה בוועדת החוץ והביטחון, נכנסה לבורסת השמות כמחליפתו של אביגדור ליברמן. מועמדים אחרים לתפקיד הם חברי הכנסת עפר שלח, צחי הנגבי ויריב לוין

נכנסה לבורסת השמות. רגב (חדשות 2)

לבורסת השמות לתפקיד יו"ר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת מצטרפת היום (ד') ח"כ מירי רגב (הליכוד-ביתנו), שמשמשת כיו"ר ועדת הפנים וכן חברה בוועדת החוץ והביטחון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גורמים בלשכת ראש הממשלה שוחחו הבוקר עם רגב על האפשרות הזאת, וציינו בפניה כי ראש הממשלה בנימין נתניהו טרם קיבל החלטה בנושא. הנושא עלה לאחר שהבוקר קבע בית המשפט כי ליברמן זכאי, ועל כן יושבע מחדש לתפקיד שר החוץ ביום שני הקרוב. ח"כ ליברמן שימש עד כה כיו"ר הוועדה, על כן צריך למנות לו מחליף.

למעט רגב, רואים את עצמם מתמודדים לתפקיד גם ח"כ עפר שלח (יש עתיד), ח"כ צחי הנגבי (הליכוד-ביתנו) שכיהן בתפקיד בעבר, יו"ר הקואליציה יריב לוין (הליכוד-ביתנו) וסגן השר אופיר אקוניס (הליכוד-ביתנו). גורמים במערכת הפוליטית אמרו כי עדיין לא בטוח שהתפקיד יישאר בליכוד-ביתנו.

"אני רואה את עצמי מועמדת ראויה לתפקיד לאור הניסיון שלי בעבר בצה"ל כתת-אלוף", אמרה ח"כ רגב בתגובה לחדשות 2 Online. "אני מביאה איתי ניסיון רב ומקווה שאבחר לתפקיד". אם תקוותיה של רגב יתממשו, היא תהייה האישה הראשונה אי פעם בתפקיד.