ישי: "אדרוש להיות שר הפנים"

יו"ר תנועת יחד סיפר לתושבי שכונת התקווה בדרום תל אביב כי בכוונתו לדרוש את תיק הפנים כתנאי לכניסה לממשלה הבאה. "הכל כדי להמשיך להילחם נגד תופעת המסתננים", הוא הסביר. בש"ס אמנם לא מצהירים עדיין באילו תיקים הם מעוניינים, אבל ההערכה היא שגם יו"ר המפלגה דרעי חושק במשרד הפנים

קרב על משרד הפנים: ח"כ אלי ישי, יו"ר תנועת יחד, מתכוון לבקש את תיק הפנים בממשלה הבאה - אותו תיק שבו חושק גם יריבו המושבע, יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, שכיהן בעבר בתפקיד בתחילת שנות התשעים עד שנאלץ להתפטר ממנו בעקבות כתב האישום נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ישי סיפר על ההחלטה במפגש עם תושבים בשכונת התקווה בדרום תל אביב. "אני מודיע לכם שאני אדרוש כתנאי לכניסה לממשלה הבאה, שתוקם בעזרת השם על ידי ידידי, בנימין נתניהו, את תפקיד שר הפנים והכל כדי להמשיך לשמור על ביטחונכם האישי ולהמשיך להילחם נגד תופעת המסתננים".

"תנאי לכניסה לממשלה". ישי, הערב

בסיור השתתפו גם מס' 4 ברשימת המפלגה לכנסת, פעיל הימין ברוך מרזל, ומאי גולן, מהפעילות הבולטות במאבק נגד המסתננים. "רק לפני מספר שנים הייתי האיש הכי שנוא על חלק נכבד מאוכלוסיית השמנת של המדינה", הוסיף ישי. "זאת מאחר שהובלתי מאבק חסר פשרות במהגרי העבודה, העובדים הזרים והמסתננים מאפריקה. הובלתי לצד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, את בניית הגדר בדרום וברוך ה' היום לא חודר לארץ אפילו מסתנן אחד".

בש"ס עדיין לא מצהירים בקול באילו תיקים הם מעוניינים, אבל ההערכות במפלגה הן שמלבד משרד הפנים ידרוש דרעי גם את תיק הדתות, שהיה בקדנציה האחרונה בידי הבית היהודי ואת תיק הרווחה.