השר אריאל היה מעורב בתאונת רכבת בצרפת

משרד החוץ, המשטרה הצרפתית והיחידה לאבטחת אישים פועלים בשעות האחרונות בניסיון לחלץ את השר אורי אריאל מרכבת שירדה מהפסים בצרפת. השר היה בדרכו לאירוע רשמי בפריז, כשמתאבד קפץ לפסי הרכבת וגרם לתאונה. "אנחנו תקועים פה קרוב לארבע שעות", סיפר אריאל

השר אורי אריאל, ארכיון

בשעות הצהריים, במהלך ביקור רשמי בצרפת, שר השיכון והבינוי אורי אריאל (הבית היהודי) היה מעורב בתאונת רכבת. השר, אשתו והמאבטח שליוו אותו לא נפגעו, אך הם ממתינים לחילוץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנחנו תקועים ברכבת כבר קרוב לארבע שעות", סיפר השר אריאל בשיחה עם חדשות 2 Online. "היינו בדרכנו לפריז אבל עכשיו נצטרך לחזור למרסיי. נהיה מאוד גבוליים עם כניסת השבת אבל אנחנו דוחפים את הרכבת כדי להטיס אותה", הוסיף אריאל בבדיחות.

תאונת הרכבת אירעה בסביבות השעה 12:30, שעון צרפת, כשמתאבד קפץ לפסי הרכבת. הרכבת לא הספיקה לעצור, פגעה במתאבד, וירדה מהפסים. השר אריאל היה בדרכו למרסיי, שם היה אמור להשתתף באירוע גדול של תנועת "לביא" עם עשרות סטודנטים יהודים מרחבי אירופה.

משרד החוץ, שגריר ישראל והקונסוליה בצרפת, כמו גם המשטרה המקומית והיחידה לאבטחת אישים היו מעורבים בניסיונות להגיע לשר אורי אריאל ולהוציאו מזירת התאונה.