"מחוברים" מאת נפתלי בנט: צפו בסרטון

שוב השר נפתלי בנט הצליח להפתיע בנפלאות הפייסבוק, והפעם הוא פנה לגולשים כשהוא מצלם את עצמו – ממש כאילו מדובר בפרק של "מחוברים". בעודו הוא צועד, הוא מספר לגולשים על תקציב הביטחון. "זה לא נותן להתרכז בדברים שלך", כתב אחד הגולשים. כך זה נראה

כבר מספר פעמים שהשר ויו"ר הבית היהודי העלה לפייסבוק שלו סרטונים יוצאי דופן, והפעם נראה כאילו הוא ניסה לעשות פרק קצר של התכנית "מחוברים", בו הוא מצלם את עצמו מדבר על התקציב - כשהוא הולך ברחוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את הסרטון שאורכו 2:42 דקות הוא כמובן פרסם בפייסבוק, שם הוא זכה לתגובות שונות. "קצת מוגזם פוסט וידאו והליכה ברחוב, זה לא נותן להתרכז בדברים שלך ואף עלול להתפרש כזלזול", כתב אחד הגולשים.

גולשת אחרת כתבה לו: "לדעתי זה מראה שבכל רגע נתון הוא מוקדש לעבודה ולמטרות שלו. עצם זה שהוא חשב על זה שהוא צריך לעשות את הוידאו הזה ולפנות לקהל הציבורי על חשבון הזמן שהוא מחוץ למשרד דווקא גורם לי לתמוך בו קצת יותר". היה גם כזה שכתב: "מה זה עברת מריצה להליכה ? ירדת בג'וב".

אגב, בדבריו הוא התייחס לדיון שנערך אתמול לגבי תקציב הביטחון. "זה תואר בתקשורת ככיפוף ידיים והאמת היא שכולנו ניצחנו", הוא אמר בפתח דבריו. "הדיון היה מאוד חשוב ואני אסביר בעצם מה הבשורה הגדולה. כולם מתמקדים רק בעבודה שהקיצוץ צומצם, וזה נכון, אבל החלק השני זה שאנחנו עושים משהו שלא נעשה אף פעם או בוודאי לא בשנים האחרונות".