אריה דרעי ואלי ישי מציגים: פגישה מתוחה ב-4 עיניים

ימים ספורים עברו מאז שעלו היצרים בין שני היריבים, ולאחר שנפגשו ביחידות, יצאו שני בכירי ש"ס, אריה דרעי ואלי ישי, כשהם לוחצים יד זה לזה. בפנים היה קצת פחות שמח. "לא צריך לעשות מזה יותר מדי דרמה", אמר ישי לעיתונאים, "נעשה הכל על מנת לפעול במשותף"

יושב ראש ש"ס ח"כ אריה דרעי נפגש הערב (ד') במשכן הכנסת עם יושב הראש לשעבר ח"כ אלי ישי במפגש אינטימי בארבע עיניים. בתום הפגישה צולמו השניים - לבקשת העיתונאים - כשהם לוחצים ידיים. "לא צריך לעשות מזה יותר מדי דרמה", אמר ישי לעיתונאים במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפגישה בין השניים הייתה טעונה. דרעי לא התנצל על דברים שאמר נגד ישי ב"פגוש את העיתונות" בסוף השבוע. עם זאת השניים הדגישו שינסו לעבוד מעתה יחד והדגישו כי אין כוונה לפצל את התנועה.

"מבחינתי, ביקשו להיפגש - אני בא", הבהיר ישי. "אני אעשה כל מאמץ על מנת לשמור על התנועה ולתת את השירות הטוב ביותר לאזרחי ישראל. בכל הדרכים שיש נשמור על התנועה הזאת ונעשה הכל על מנת לפעול במשותף".

העיתונאים ביקשו מישי להתייחס ליריבות האישית מול דרעי, אך ישי נמנע מכך: "יש את אלי ישי האדם הפרטי ויש אלי ישי של עם ישראל. אני אעשה הכל כאלי ישי של עם ישראל - למען עם ישראל. נמשיך להיות חזקים למען העם". 

דרעי בסוף השבוע: "פניתי לישי והוא לא רוצה לעזור"

הפגישה היום מגיעה אחרי דם רע שזרם בין השניים, שבא לידי ביטוי, בין השאר, בריאיון ל"פגוש את העיתונות". ימים ספורים אחרי ההפסד הצורב שספג מועמדו בבחירות לראשות עיריית ירושלים, תקף ח"כ דרעי את יריבו הוותיק בהנהגת ש"ס. דרעי אמר כי ישי לא היה מעוניין לסייע למפלגה במאבקיה בבחירות המקומיות. "אני פניתי לאלי ישי והוא החליט שהוא לא רוצה לעזור", טען.

"אלי ישי הוזמן לאלעד והוא לא רצה לבוא", הבהיר דרעי בהתייחסו להפסד של ש"ס גם בקרב על ראשות העיר החרדית אלעד. לגבי ניצחון המועמד של ש"ס בבית שמש אמר דרעי שבתקשורת מייחסים את זה לישי, אבל הדגיש: "אני העמדתי את המועמד לראשות העיר, אני נתתי לו את התקציב, אני מיניתי לו את חברי המועצה".

דרעי גם פנה ישירות לישי ואמר: "אני קראתי לו ואני קורא לו גם עכשיו - אלי בוא איתנו, הבית שלך זה איתנו ובוא תעבוד איתנו ביחד. מספיק כבר עם הדברים הללו. זה פוגע בש"ס. אין לי ספק שהדיווחים על פילוג בש"ס פגעו במפלגה".