גנץ נפרד מפורום מטכ"ל - וגם מהנשיא ריבלין

הרמטכ"ל כינס את הפורום בבית הנשיא ואמר לריבלין: "רוצה לחזור ולהודות לך על עשייתך לחיזוק צה"ל גם בתפקידיך הקודמים". ריבלין: "העם זקוק לך בחזית ההנהגה של מדינת ישראל, ואני תקווה כי תמשיך ותשפיע מכוחך על מדינת ישראל"

גנץ וריבלין, היום בבית הנשיא (חדשות 2)

הרמטכ"ל רב אלוף בני גנץ נפרד היום (שני) מתפקידו: בפני פורום מטכ"ל שהתארח בבית הנשיא אמר היום כי "היה לי הכבוד להיות חלק מעשייה רחבה של טובי המפקדים בארבע השנים האחרונות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בפנותו לנשיא ראובן (רובי) ריבלין אמר גנץ: "אני רוצה לחזור ולהודות לך על עשייתך לחיזוק צה"ל גם בתפקידיך הקודמים בוועדת חוץ וביטחון אבל גם כנשיא כאשר התייצבת לתפקידך במהלך המלחמה ופגשנו אותך מהר מאוד במפקדות הפעלת הכוח בשטח". עוד הוסיף כי "ראינו אותך לצערנו בביקוריך הנחושים, המתמשכים והמתחשבים אצל המשפחות השכולות שאיבדו את היקר מכל".

"אתה אולי פושט בקרוב את מדיך, אבל העם בישראל מצפה שתוביל אותו, ותיאות להמשיך לשאת במשא העם גם כאזרח", אמר הנשיא ריבלין. "העם בישראל כבר קרא לך 'לשוב מאחורי הצאן', כאשר כבר פשטת את מדיך בתום תפקידך הקודם. גם היום אין לי ספק שהחופשה האישית שלך תהיה קצרה מהמצופה. העם זקוק לך בחזית ההנהגה של מדינת ישראל, ואני תקווה כי תמשיך ותשפיע מכוחך על מדינת ישראל".

נפרדו. ריבלין וגנץ (חדשות 2)

גנץ נפרד גם מהחיילים במהלך טקס הענקת הצל"שים ללוחמי צוק איתן לפני כשבוע. "סיפורי הגבורה רבים. גבורה זו שייכת לכלל המשתתפים במערכה מעצם בחירתם לעשות מעשה נוכח סכנות אפשריות. מקבלי האותות, תחת אש כבדה וחרף כל הסכנות הוכחתם גבורה מהי. בסערת הקרבות עשיתם צעד אחד נוסף של אומץ וגבורה שהכריע את הקרב ופרץ את הדרך להצלחת המשימה".