נער ירק על פניו של אלעזר שטרן: "זה בשביל הרב ליאור"

חבר הכנסת אלעזר שטרן (התנועה) הותקף הבוקר בפתח בית הכנסת ביישובו שבגליל. נער בן 17 ירק עליו וקרא: "זה בשביל הרב ליאור", ככל הנראה בעקבות נאום של שטרן בו מתח ביקורת על חלק מראשי הציונות הדתית. שטרן: "מקרה קשה ומביך, אך לא מייצג את הנוער הדתי"

"עשבים שוטים", שטרן (חדשות 2)

תקרית חמורה נרשמה הבוקר (ו') כשחבר הכנסת אלעזר שטרן, ממפלגת התנועה, הותקף היום בפתח בית הכנסת ביישובו, מצפה הושעיה שבגליל התחתון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד המעשה הוא נער בן 17, המוכר לשטרן ואנשיו מאירועים קודמים בעלי אופי דומה בעבר. על פי החשד, הנער ירק בפניו של חבר הכנסת ואמר: "זה בשביל הרב דוב ליאור".

בדבריו כיוון ככל הנראה לנאום שנשא שטרן לאחרונה ובו מתח ביקורת חריפה על התנהלות חלק מראשי הציונות הדתית, ובעיקר הפלג החרדי-לאומי אליו משויך הרב דב ליאור.

בעקבות המקרה, הגיש שטרן בצהריים תלונה במשטרה נגד הנער, שנעצר ונחקר בתחנת נצרת עילית. "זה היה אירוע קשה ובעיקר מביך", אמר ח"כ שטרן לאחר מכן.

"אני מציע להיזהר מהכללות, זהו עשב שוטה שלא מייצג את נוער הציונות הדתית ובוודאי לא את הנוער ביישוב שלי", הוסיף שטרן שעוד היה נסער מהתקרית. "יחד עם זאת, זוהי עדות נוספת לסכנה הכרוכה בחיבור הדת והפוליטיקה".