יעלון עוקץ: "ביטחון? צריך שיקול דעת"

בפאנל טרום בחירות בתל אביב התייחס יעלון לדברי ליברמן ל"פגוש את העיתונות", שדרש את תיק הביטחון כתנאי להצטרפות לכל קואליציה עתידית: "זה מעבר לסיסמאות וספינים. מדובר בעבודה קשה שדורשת אחריות וניהול"

"רוצה לפוצץ דברים". יעלון וליברמן (פלאש 90)

יום לאחר ששר החוץ אביגדור ליברמן הצהיר על כוונתו לדרוש את תיק הביטחון כתנאי לכניסה לממשלה הבאה, תקף הערב (ראשון) שר הביטחון משה (בוגי) יעלון את הראשון ואמר כי מי שמכהן בתפקיד הבכיר צריך להתכונן לעבודה קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך כנס שנערך בעד 120 ברמת החייל שיגר יעלון עקיצה לעבר ליברמן, ואמר כי תפקיד שר ביטחון דורש אחריות רבה. "עבודת שר הביטחון כרוכה במאמצים", ציין יעלון. "אני חושב שהביטחון הוא מעבר לסיסמאות. עבודה יומיומית. עבודה קשה. ניהול באחריות ושיקול דעת".

הציב תנאים. ליברמן (חדשות 2)

בראיון שהעניק אתמול לתכנית "פגוש את העיתונות", מתח ליברמן ביקורת על ההתנהלות הביטחונית של ישראל. "50 יום של מלחמה וחמאס נשאר בשלטון, ממשיך לייצר טילים. לא יכול להיות מצב כמו שהיה עכשיו בצפון, ששני חיילים נהרגו וישראל לא הגיבה".

במהלך הריאיון התייחס ליברמן גם לתגובה הירדנית להוצאתו להורג של טייס הקרב. "תראו איך הגיבו הירדנים על שריפת הטייס, כך צריכה להיות תגובה", הבהיר ליברמן. "זאת הגישה היחידה שהיא רלוונטית במזרח התיכון. לכן, אנחנו נדרוש את תיק הביטחון ואנחנו נקבל את תיק הביטחון".