כחלון עוקץ את נתניהו: "לא רואה ממטר"

הקרב בין המפלגות מתלהט ברשת ו"כולנו" מציגה את התשובה לקמפיין הליכוד: בסרטון שמפרסמת מפלגתו של משה כחלון, נראה ראש הממשלה כשהוא מגיב בזלזול לנושאים החברתיים-כלכליים. צפו בסרטון התגובה

לאחר שראש הממשלה נתניהו פרסם סרטון בחירות שבו הוא מנסה להפחית מחשיבות הפרשיות שנקשרו במעונו, מגיעה היום (ראשון) התשובה של יו"ר "כולנו" משה כחלון: תחת הכותרת "ראש הממשלה לא רואה אותך ממטר", עונה השר לשעבר לנתניהו בסרטון סאטירי חדש ששם במרכז את הסוגיות הכלכליות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמש פרסם הליכוד את הסרטון שמתייחס ל"פרשת הבקבוקים" שבו מגיב נתניהו בזלזול לטענות נגד רעייתו ומבהיר כי הוא "עוסק בדברים החשובים באמת". בקטע ההומוריסטי נראה יועץ לראש הממשלה, כשהוא נכנס פעם אחר פעם ללשכתו ומציג בפניו "פרשיות" שונות ומשונות. במטה של "כולנו" החליטו להשתמש באותו קטע וידאו ממש ולשנות את דבריו של היועץ הנמרץ.

בסרטון שעוסק בסוגיות שנמצאות במוקד הקמפיין של כחלון - החברתיות-כלכליות, נראה היועץ כשהוא נכנס ללשכתו של רה"מ ומציג אותן בפניו. "אדוני ראש הממשלה, המזון התייקר, אתה עוד פעם מדבר עם עצמך בטלפון?", נשמע העוזר המדובב, כשנתניהו מגיב מנגד בזלזול.

עוד אומר העוזר: "ראש הממשלה, אנשים לא מצליחים לגמור את החודש, מיליון וחצי אנשים רעבים, סגרו עכשיו את מגבות ערד ואת פרי גליל". וגם עקיצה נוספת הרומזת לפרשת עבר שנקשרה בעבר במעונו של נתניהו: "איפה לשים את הריהוט בגינה?".

גם ב"מחנה הציוני" לא נשארו אדישים לקליפ המשעשע של רה"מ ופרסמו אמש תגובה משלהם. "בשבועות האחרונים עולים לרשת כל מיני סרטונים מצחיקים. ביבי מתחפש לגננת, ביבי מתחפש לבייבי-סיטר, אני מקבל המון פניות להגיב לו ולצלם גם סרטונים מצחיקים", אמר יושב הראש יצחק (בוז'י) הרצוג. "אבל האמת, שהמצב בישראל לא מצחיק...אז אתה ביבי יכול להמשיך להצטלם בתור ליצן כי בתור ראש ממשלה, נכשלת".