גלנט: "לא ניהל חנות והופקד על הכלכלה"

מספר 2 ברשימת כולנו לא מהסס לתקוף גם את עמיתיו למחנה המרכז ומאשים את "ממשלת נתניהו-לפיד" בכישלון: "במדינה מתוקנת הם היו מתנצלים ואורזים מזוודה". גלנט גם האשים את לפיד בכך שסיכל העלאת שכר לחיילים: "אני לא קריינתי חדשות, אני מכיר חיילים דרך עפר וזיעה"

"לא ניהל חנות והופקד על הכלכלה" (גילי יערי/ Flash90)

שבוע לאחר שתקף בחריפות את התנהלות הממשלה במבצע "צוק איתן", ממשיך יואב גלנט בקמפיין הבחירות הלוחמני שלו ויורה לכל הכיוונים: מספר 2 ברשימת כולנו האשים את ממשלת "נתניהו-לפיד" בכישלון והוסיף: "לפיד זה נתניהו, בנט זה ציפי - חבורת אופוזיציונרים חדשים לצורך בחירות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מדינה חסרת אחריות הפקידה את כלכלת המדינה בידי מי שלא ניהל חנות", אמר גלנט באירוע שבתרבות שנערך בכפר סבא. "לפיד העלה את שכר החיילים בטלוויזיה אבל בוועדות הכנסת הם רק הצביעו נגד. אני לא קריינתי חדשות בעשורים האחרונים, אני מכיר חיילים דרך העפר ודרך זיעה. חייל רעב הוא חייל פחות טוב".

"צריכים להתנצל ולארוז מזוודה" (פלאש 90 יונתן סינדלר)

"ממשלת נתניהו-לפיד נכשלה בהגנת האזרח, במערכה על יוקר המחיה, על כבוד הקשישים, על מצב ילדינו. בכל הפרמטרים מצבנו גרוע יותר", הוסיף גלנט. "המאבק על החוסן הלאומי לא פחות חשוב מהמאבק מול הטרור. במדינה מתוקנת נתניהו ולפיד היו מתנצלים ואורזים מזוודה".

בריאיון לאולפן שישי אמר אמש לפיד כי ישמח לשוב לתפקידו הקודם כשר האוצר. "לא הלכתי לפוליטיקה כדי להיות משהו אלא בשביל לעשות ולכן אשמח מאוד לחזור למשרד האוצר", אמר.

לפיד אף התייחס לטענות על חוסר ניסיונו והודה כי טעה מספר פעמים לאחר הבחירות, בין היתר כשטען כי ירכיב את הממשלה הבאה. "עשיתי את הטעות של להתעסק יותר מדי בעצמי ולמדתי מזה", אמר. באירוע שבתרבות שנערך היום בכפר סבא הוסיף לפיד: "לא משנה מי יישב עם מי ומה אני אהיה, הדבר היחיד שמשנה זה מה צריך לעשות".