בן דהן הותקף מילולית בשבעה של הרב עובדיה יוסף: "הכיפה שלך מזויפת"

עם הגיעו אל אוהל האבלים, הותקף סגן השר בן דהן (הבית היהודי) על ידי מספר חרדים ששהו במקום. "הרב עובדיה בכה בגללכם חצי שנה, אל תזכיר את שמו", צעקו. מערכת היחסים בין מפלגת הבית היהודי לש"ס רוויית מתחים בחודשים האחרונים על רקע תכנית הממשלה לקיצוץ בתקציב הישיבות

מהומה פרצה הבוקר (ד') במהלך ביקור ניחום אבלים שערך סגן שר הדתות אלי בן דהן (הבית היהודי) בבית משפחתו של הרב עובדיה יוסף ז"ל. עם הגיעו לאוהל האבלים שהוקם במקום, הותקף בן דהן בידי מספר חרדים ששיגרו לעברו קריאות גנאי וגידופים כגון: "הכיפה שלך מזויפת", "הרב עובדיה בכה בגללכם חצי שנה, אל תזכיר את שמו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות התקרית, שהתרחשה בעת שסגן השר שוחח עם כלי התקשורת מחוץ לסוכת האבלים, הוכנס בן דהן לרכבו ועזב את המקום עוד לפני שהספיק לפגוש בבני משפחתו של מרן המנוח. יצוין, כי מערכת היחסים בין מפלגת הבית היהודי לש"ס רוויית מתחים בחודשים האחרונים על רקע תכנית הממשלה לקיצוץ בתקציב הישיבות.

מלשכתו של בן דהן נמסר כי "לאחר התקרית, שוחח חתנו של הרב יוסף עמו והביע את צערו על התקרית. חתנו של הרב אמר כי אותם אנשים אינם מייצגים את כלל הציבור". בלשכת סגן השר הוסיפו כי הם "משוכנעים שמדובר בבודדים שלא מייצגים את הכלל".