הרצוג הזמין את נתניהו לעימות, מה ענה ראש הממשלה?

אתמול אתגר יו"ר המחנה הציוני את יו"ר הליכוד - וקרא לו להתייצב לעימות טלוויזיוני מולו בסרטון חדש שהפיץ. היום נתניהו סיפק סוג של תשובה בסרטון משלו, אך עדיין נמנע מלהתחייב לעימות: בקטע נראה נתניהו צופה בהרצוג מזמין אותו לעימות - ומלגלג על ההזמנה. גם בבחירות הקודמות נמנע נתניהו מלהיענות לקריאה לעימות

נענה לאתגר או מתחמק באלגנטיות? אתמול אתגר יושב ראש המחנה הציוני את ראש הממשלה ויו"ר הליכוד - וקרא לו להתייצב מולו לעימות. נתניהו לא השיב, אבל סיפק תשובה בסרטון חדש שהעלה לעמוד הפייסבוק שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אז מה ביבי? למה אתה לא רוצה לבוא איתי לעימות? מה הסיפור שלך, אתה מפחד ממני?", פנה אליו הרצוג בסרטון שהעלה אתמול. "אני רוצה רק לדבר, אתה ואני מול כל עם ישראל. אחרי 6 שנים בתפקיד, יש לך משהו חדש לומר או להציע? למה אתה לא מדבר? אתה דווקא טוב בדיבורים", הוסיף יו"ר המחנה הציוני וסיכם: "תגיד מקום, תגיד שעה. עם ישראל מחכה".

הזמין - ולא קיבל תשובה. הרצוג (פייסבוק)


ונתניהו? הוא מצדו טרם התחייב כי יתייצב לעימות מול הרצוג - אבל כבר סיפק קטע קצר מסרטון שיעלה לרשת מחר - בו הוא מלגלג על יריבו מהאופוזיציה. בסרטון נראה נתניהו יושב על הכורסה מכוסה בשמיכה ומצחקק, בקטע מתוך סרטון הבייביסיטר שהעלה בשבוע שעבר - תוך שהוא צופה בהרצוג מזמין אותו לעימות על מסך הטלוויזיה. סרטון ה"תשובה" המלא יועלה במוצאי שבת.