כץ תוקף: "ראש הממשלה העניש אותי כי הצבעתי נגד שחרור מחבלים"

שר התחבורה ישראל כץ פרסם סטטוס בעמוד הפייסבוק שלו, שלפיו בישיבת הממשלה הקרובה צפוי התואר "תשתיות" להילקח משם משרדו, ולעבור למשרד האנרגיה והמים. הוא הוסיף, כי בכוונתו "להמשיך ולהצביע נגד שחרור רוצחי יהודים". גורמים במשרד רה"מ: "אין קשר בין הדברים"

"נענשתי כי הצבעתי נגד שחרור מחבלים". כץ (חדשות 2)

ההצבעה ועונשה: שר התחבורה ישראל כץ פרסם סטטוס בעמוד הפייסבוק שלו ולפיו הצבעתו נגד שחרור האסירים הפלסטינים גררה סנקציה מצידו של ראש הממשלה - בדמותה של לקיחת התואר "תשתיות" משם משרדו. גורמים במשרד ראש הממשלה דחו את הטענות מכל וכל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הצבעתי בממשלה נגד שחרור מחבלים רוצחים כתנאי לפתיחת המשא ומתן, זוכרים?", כתב השר כץ. "היה לי אפילו ויכוח עם ראש הממשלה. ובכן, עכשיו מגיע 'העונש'. בישיבת הממשלה ביום א' יילקח משם משרדי: 'התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים'", הוסיף, ואמר כי "התואר 'תשתיות' יועבר למשרד האנרגיה והמים (בלי לשנות בעניין הסמכויות)".

"התואר 'תשתיות' - למשרד האנרגיה" (פייסבוק)

בסוף דבריו, כתב שר התחבורה כי בכוונתו להמשיך ולהצביע נגד שחרור רוצחי יהודים "בכל עת שהנושא יעלה; אמשיך להוביל את מהפכת התשתיות והרפורמות בדיוק כמו שעשיתי עד עכשיו".

גורמים במשרד ראש הממשלה מסרו כי "אין קשר בין הדברים כפי שמציג אותם שר התחבורה, מכיוון שב-28 ביולי, כזכור, נידון העניין בממשלה אבל כבר ב-10 ביולי - כ-18 יום לפני כן - הגיעה ההודעה בדבר הצעת ההחלטה לשולחנו של השר כץ וכבר אז הוא הביע את הסתייגותו מן העניין".

 עוד צוין, כי "הדבר לא קשור כלל ועיקר לאופן הצבעתו בממשלה בנוגע לשחרור האסירים".