עדות האופי המפתיעה: הנהג לשעבר יוצא להגנתם של בני הזוג נתניהו

בעקבות פרשת הבקבוקים של אשת רה"מ הצהיר נהגה לשעבר ויקטור סרגה כי היה היחיד שטיפל בענייני המחזור. לדבריו, "כספי הפיקדון מעולם לא הגיעו לגב' נתניהו". סרגה איים בעבר בתביעה נגד בני הזוג, אך בתצהיר שהגיש יצא דווקא להגנתה של שרה נתניהו

מתייצב לצד בני הזוג נתניהו. ארכיון (פלאש 90)

עד האופי המפתיע של משפחת נתניהו: ויקטור סרגה, ששימש במשך חמש שנים כנהגה של אשת ראש הממשלה, חתם אמש (שבת) על תצהיר שכותרתו "האמת מאחורי ההכפשות נגד משפחת נתניהו". סרגה, שבעבר תבע את מעון ראש הממשלה בגין יחס משפיל לדבריו ופוצה במסגרת הסדר פשרה בסכום של כ-150 אלף שקלים, החליט כעת להתייצב לצד בני הזוג נתניהו בפרשת הבקבוקים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתצהיר, שהועבר על ידי משרד עורכי הדין "אביטן בן שימול" טען סרגה כי הוא "אינו יכול לעמוד מנגד וחרף העובדה כי אינו עובד עוד בבית ראש הממשלה, מבקש מרשי לספר את הסיפור האמיתי".

לדבריו של סרגה, לאחר שנים שבהן נזרקו הבקבוקים הריקים בבית ראש הממשלה לפח האשפה, הוחלט למחזר את הבקבוקים הריקים כשהרעיון המרכזי הוא שמירה על איכות הסביבה. סרגה הוסיף כי הוא זה שאסף את הבקבוקים למחזור "כאשר התמורה שהתקבל בגין מסירת הבקבוקים נותרה תמיד אצל מרשי ושימשה כקופה קטנה לצרכי בית ראש הממשלה והעובדים בו", נכתב בתצהיר.

סרגה הדגיש בתצהיר כי ככל הידוע לו "בכל שנות עבודתו בבית ראש הממשלה מרשי היה היחיד שטיפל בענייני המחזור ולמעשה התמורה מעולם לא הגיעה לידיה של הגב' שרה נתניהו".

פוצה בכ-150 אלף שקלים, סרגה. (חדשות 2)

על פי המסמכים שהגיעו לידי חדשות 2, משרד ראש הממשלה קנה משקאות אלכוהוליים משני ספקים: בסוף 2010 נרכשו בשלושה חודשים משקאות בסך 50 אלף שקלים ובתקופה נוספת, חלקה חופפת, נרכשו משקאות נוספים בעוד 25 אלף שקלים. תיעוד נוסף מציג סכום דומה לתקופה של שנה וחמישה חודשים.

על פי התיעוד הזה בלבד, נרכשו משקאות בסך 100 אלף שקלים במשך כשנתיים. מכאן שהצטברו בבית ראש הממשלה לא מעט בקבוקים שהיה למחזר, רק שהכסף תמורתם אמור היה להיכנס חזרה לקופת המדינה. "ביבי לוקח המון יין לאירועים שלו", סיפר אחד הספקים. "היו מקבלים תקציב 25 אלף שקל, ואז קונים כל פעם קצת עד שגומרים את הסכום הזה".