חנין זועבי תתמודד לראשות העיר נצרת

חברת הכנסת, ילידת נצרת, עשויה להכריז כבר היום על התמודדותה לראשות העיר. "אני שוקלת את זה מאוד ברצינות", אמרה לחדשות 2 באינטרנט. האם הח"כית שעוררה סערות פוליטיות רבות בדרך החוצה מהכנסת?

בשנים האחרונות הפכה חברת הכנסת חנין זועבי לאחת הדמויות השנויות ביותר במחלוקת במערכת הפוליטית, וכעת נראה כי היא עשויה לעזוב את מקומה במשכן הכנסת בקרוב ולהתמודד לראשות עיריית נצרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי גורמים ממשפחת זועבי, חברת הכנסת מבל"ד צפויה להכריז כבר היום במסיבת עיתונאים על התמודדותה לראשות העיר. שמועות על כוונתה של זועבי לרוץ לתפקיד נפוצו לאחרונה בעיר וכעת נראה שגמלה בליבה של זועבי ההחלטה.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמרה ח"כ זועבי כי לא החליטה עדיין אם לקיים מסיבת עיתונאים רשמית, אך לא הכחישה את כוונותיה. "אני שוקלת מאוד ברצינות להכריז על התמודדותי", אמרה.

זועבי במהלך המשט, ארכיון (דו"צ)

מערכת הבחירות בעיר נצרת גועשת בשבועות האחרונים, זאת לאחר שסגנו של ראש העיר הנוכחי הכריז על פרישתו מתנועת חד"ש ועל כוונתו להתמודד גם הוא על התפקיד הבכיר בעיר. במקביל, ראש העיר המכהן ראמז ג'ראייסי, טרם הודיע אם הוא מתכוון להתמודד לתפקיד פעם נוספת.

זועבי, ילידת העיר נצרת, פרצה לתודעה בשנים האחרונות בעיקר בשל השתתפותה במשט "המרמרה" לעזה ובעקבות שורה של אמירות פרובוקטיביות שהפכו אותה לאחת הדמויות המוכרות ביותר בכנסת.