האם מישהו פרץ לאתר ועדת הבחירות המרכזית?

זמן קצר לפני סגירת הרשימות לכנסת ה-20, התגלו שיבושים מביכים בשמות המועמדים ברשימתו החדשה של אלי ישי באתר ועדת הבחירות המרכזית: מי שינה את שמו של ח"כ יוני שטבון שהוצב במקום השני ל"שטבון השושנה"? ומי הוא המועמד "בלולו שערי צדק"? ועדת הבחירות בתגובה: "תקלה טכנית שסודרה מיד"

רשימת המועמדים המוזרה כפי שהופיעה באתר, (אתר ועדת הבחירות המרכזית)

מבוכה בוועדת הבחירות המרכזית עם סגירת הרשימות המועמדות לכנסת ה-20: הגולשים באתר הרשמי של הוועדה הערב (חמישי) שעיינו ברשימות השונות של המפלגות, נדהמו לגלות שמות מוזרים למדי ברשימת המועמדים במפלגת "יחד" של אלי ישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

במקום הראשון ברשימה, בה מוצב ח"כ אלי ישי, הופיע במקומו "ישי הרב קצנלנבוגן רפאל", אחריו ברשימה מוצב חבר הכנסת יוני שטבון שהפך ל"שטבון השושנה". במקום השלישי ניתן היה למצוא את צבא ההגנה לישראל תחת הכינוי "עייש צה"ל".

הרשימה - אחרי התיקון (אתר ועדת הבחירות המרכזית)

גם עיון במקומות הנוספים ברשימה העלה שמות מוזרים לא פחות: "מרזל תל רומדיה" הוא המועמד שהוצב במקום הרביעי - במקום ברוך מרזל שהוצב שם במקור, ואחריו גם "זוזוט ההגנה", "בלולו שערי צדק" ו"אילון אהבת ישראל".

רשימת המועמדים המוזרה תוקנה כעבור זמן קצר, ומוועדת הבחירות המרכזית נמסר בתגובה: "מדובר בתקלה טכנית שתיקנו אותה, הכל בסדר וסודר מיד. מדובר היה בקובץ אקסל שלא היה בסדר וסודר".