אוחנה פרש מהפוליטיקה אחרי 3 ימים - והבטיח: "חוזר לכדורגל"

אחרי שהודיע שהוא חוזר בו - ולא יתמודד ברשימת הבית היהודי לכנסת ה-20, אמר אלי אוחנה בשיחה עם חדשות 2 Online: "לא באמת הייתי בפוליטיקה, זה לא נחשב. אני חוזר לכדורגל ולמגרשים". בערוץ הספורט הודיעו שיקבלו את אוחנה בחזרה בשמחה לעמדת הפרשן

3 ימים אחרי שמאמן קבוצת הבית היהודי נפתלי בנט העלה אותו מהספסל כשחקן חיזוק מפתיע במגרש הפוליטי, אלי אוחנה כבר הספיק לפרוש - ומעוניין לחזור למגרשי הכדורגל: אוחנה חולל סערה במפלגתו של בנט, לאחר שנודע שישוריין במקום ריאלי - והיום (חמישי) הוא החליט לפרוש ולפנות את מקומו - והפך למי שהייתה לו הקריירה הפוליטית הקצרה ביותר בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני חוזר לכדורגל ובטוח לא ממשיך בפוליטיקה", מסר אוחנה בשיחה עם חדשות 2 Online. "לא נכנסתי באמת לפוליטיקה ואני גם מן הסתם לא אמשיך בה. שלושה ימים זה לא נחשב". אוחנה הבטיח כי ישוב לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב: "מה שמתאים לי כנראה הכי הרבה זה כדורגל".

בינתיים, בערוץ הספורט כבר הודיעו שישמחו לקבל בחזרה לשורותיהם את אוחנה, שמשמש כפרשן קבוע בתכנית "יציע העיתונות".

אוחנה עם בנט. נפרדו אחרי 3 ימים (גור דותן)

בכירים בהתאחדות לכדורגל מסרו כי במידה ויבקש - אוחנה יוכל לשוב לתפקידו כמאמן הנבחרת הצעירה בכדורגל, לאחר שהודיע על התפטרותו. "נכון לעכשיו לא התקבלה פנייה של אוחנה להמשיך בתפקידו כמאמן נבחרת הנוער", נמסר מההתאחדות לכדורגל.

אוחנה בהודעת הפרישה: "תקפו אותי ואת משפחתי"

בהודעה שהוציא הבוקר לתקשורת אמר אוחנה כי שוחח אמש עם בנט וביקש ממנו שלא להצטרף לרשימת הבית היהודי. "לא צפיתי את הסערה הציבורית שהתעוררה בעקבות הצטרפותי לחיים הפוליטיים ואיני מרגיש שבשלב זה בחיי אני בנוי לכך".

"שמחתי מאוד כשבנט פנה אליי והצטרפתי למפלגה מתוך רצון לעזור לחלשים בחברה, אך ראיתי מאז יום אחרי יום מתקפות כלפיו וכלפיי שפגעו בי ובמשפחתי", הוסיף אוחנה, "למרות כוונותיי הטובות, אין לי שום רצון שהשר בנט ובטח לא משפחתי ייפגעו בגללי".

עם ההכרזה על שריונו התפטר אוחנה מתפקידו כמאמן נבחרת הנוער בכדורגל. "אמשיך לתרום לחברה ולעולם הספורט מכל מקום שאהיה", אמר אוחנה. "אני אוהב את עבודתי כמאמן וכפרשן ואחזור לשם בשמחה".

בהכנת הידיעה השתתף בן מיטלמן