מי קרא למירי רגב דמגוגית ולמה?

חילופי האשמות בקבוצת הוייבר "רצים לכנסת" בעקבות העימות בין רחל עזריה למירי רגב. "היא לא דיברה אמת ועליה להתנצל", כתבה רגב. "את מוציאה לשון הרע ומשקרת", ענה שי באב"ד המתמודד ברשימת כולנו, שהאשים את רגב בפופוליזם

הצטרפו לקבוצת הוייבר

חברי קבוצת הוייבר "רצים לכנסת" של חדשות 2 Online הגיבו לעימות בין רחל עזריה ממפלגת כולנו לבין מירי רגב מהליכוד, שהתרחש במהלך פאנל במסגרת הפרויקט "הבוחרים החדשים" שנערך בבית הספר אורט לילנטל ברמלה, במסגרת פרויקט "הבוחרים החדשים" של mako ובן רבסקי ושבי זרעיה מ"סקאי הפקות"‎

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדיון בנושא ציונות גלש לסוגיות כלכליות, ועזריה טענה כי החיצים מופנים כלפי משה כחלון "משום שמירי רגב מחוברת לבעלי ההון". בעקבות הדברים החל עימות בין השתיים, כאשר רגב התרוממה מכיסאה והשיבה לעזריה על דבריה בטונים גבוהים. עזריה, שהבינה שאת הקרב זה לא תנצח סיכמה: "את בריונית, את אלימה ואת פשוט משקרת עכשיו".

הדיון נמשך גם בקבוצה במעמד צד אחד, כאשר רגב שטחה את טענותיה ואמרה כי עזריה אינה בקיאה בעובדות והאשימה את כחלון בחיבור לטייקונים: "אני מציעה לה ללמוד היטב את הנושאים והעובדות, ושתתנצל על אמירותיה. מפלגת כולנו טועים, מטעים ורחוקים מלהיות חברתיים"

בשלב זה הצטרף לדיון שי באב"ד, המתמודד ברשימת כולנו לכנסת. באב"ד האשים את רגב בפופוליזם ובברוטליות, וטען שרגב בעצמה לא מדייקת בעובדות לעיתים קרובות. העיתונאי לשעבר שרון גל נכנס גם הוא לדיון שנכח באירוע וצידד ברגב בטענה כי עזריה "התחילה" במהומה.

רגב נגד ה"חוצפה" של עזריה

רגב הגיבה לטענות שהועלו ואמרה כי "היא לא דיברה אמת ועליה להתנצל ולשאול את יו"ר כולנו מי מבעלי ההון מחובר אליו". באב"ד השיב לרגב: "זו לא סיבה לתקוף ככה את כולנו, ולגבי כחלון, את פשוט מוציאה לשון הרע". רגב לא נשארה חייבת ותקפה: "מי שמטעה זה אתם. היא הוציאה לשון הרע עליי. אני מוכנה לעמוד מול כחלון ולראות מי מחובר לבעלי ההון - הוא, או אני". "אני רוצה שתדברו אמת" סיכמה רגב.

באב"ד המשיך להתווכח עם רגב בנוגע לרקורד של כחלון וכינה את רגב דמגוגית ומתנשאת: "נאה דורש, נאה מקיים - את משקרת כשאת משמיצה את כחלון ואומרת שהוא מחובר לטייקונים". במקביל הצטרפה לקבוצה שירה מיסטריאל - מס' 10 בישראל ביתנו, שהפסיקה כבר לעורר סערה עם היבחרה ולקבל תדרוך מצולם מליברמן. שרון גל ממפלגתה קיבל את מיסטריאל, שצפויה לעמוד במרכז הדיונים גם בקבוצת הוייבר, בסבר פנים: "שירה, ברוכה הבאה אוהבים אותך".

רגב: "יש גבול להשמצות" (חדשות 2)

חילופי ההאשמות בין באב"ד לרגב נמשכו גם לאחר חצות, כאשר רגב טענה כי כחלון נמנע מלהצביע בנושא ועדת ששינסקי, בשל קרבתו לבעלי הון. באב"ד השיב לרגב: "תשאלי את ראש מפלגתך מדוע ערער על חוק פיצול ערוץ 2, ומדוע גרם לערוץ 10 להתפתל".

גם שירה מיסטריאל הצטרפה (חדשות 2)

הצטרפו גם אתם לקבוצת הוויבר של חדשות 2 online: איך עושים את זה? מורידים את האפליקציה בחנויות ה-Appstore או ה-GooglePlay, לאחר מכן נכנסים לאזור הפומבי ומחפשים את קבוצת הצ'אט "רצים לכנסת". לאחר מכן נכנסים לאזור הפומבי, ומחפשים את קבוצת הצ'אט "רצים לכנסת". כך תוכלו לצפות בזמן אמת בכל מה שיש לחברי הכנסת לומר לקראת הבחירות הקרבות. דרך נוספת לצפות בצ'אט על ידי לחיצה על הלינק הבא: http://www.viber.com/ch2news