חוטובלי: "השר כץ מסרב להיפגש איתי"

מה מתרחש במשרד התחבורה? סגנית השר ח"כ ציפי חוטובלי טוענת כי שר התחבורה ישראל כץ - לא רוצה להיפגש איתה. "ניסיתי להציע לו פגישה והוא סירב", סיפרה, "זו לא הדרך לקדם ענייני בטיחות". לאחרונה הציעה חוטובלי לאסור שימוש בסלולרי על נהגים צעירים. זמן קצר לאחר מכן הבהיר השר כץ, כי אין לו כוונה לאשר הצעה כזו

איך קורה שסגנית שר והשר שלה לא נפגשים? סגנית שר התחבורה, ח"כ ציפי חוטובלי, אמרה היום (ג') בראיון לגלי צה"ל, כי שר התחבורה ישראל כץ מסרב להיפגש איתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ניסתי להציע לו פגישה והוא סירב", טענה ח"כ חוטובלי, "זאת הזדמנות מצויינת להגיד לו שזאת לא הדרך לקדם ענייני בטיחות בישראל". בלשכת השר כץ העדיפו שלא להתייחס לדברים.

ביום חמישי האחרון הציגה סגנית השר חוטובלי, בכנס בבר אילן, את עיקרי תכניתה למאבק בקטל בכבישים. "אפעל לאסור על נהגים צעירים את השימוש בטלפון סלולרי באמצעות דיבורית", הצהירה חוטובלי. "אני מוכנה לספוג את הביקורת הציבורית ולו בכדי להציל חיי אדם".

הוציא הודעה סותרת. כץ, ארכיון (AP)

סגנית השר הציגה גם את המלצותיה בעניין המצלמות בכבישים. "בכוונתי ליישם מודלים הקיימים באירופה ולהקים ועדה בראשות שופט שתבחן מחדש את נושא המהירות המותרת בכביש. כמו, כן על פי המודלים האירופיים ראשית יש להנהיג שקיפות מלאה בכל הקשור לפריסת המצלמות ולשים שילוט לפני כל מצלמה", קראה.

זמן קצר לאחר מכן, פרסם השר כץ הודעה בה ציין כי למשרדו אין כוונה לאסור על נהגים להשתמש בדיבורית והוא אינו עוסק בנושא מצלמות האכיפה. הוא הבהיר כי כל יוזמה של חוטובלי מחייבת את אישורו.