בן זוגה של לינור אברג'יל: "הצעות הגיעו מנתניהו ומבנט"

הדיווחים על ההצעה שקיבלה מיס עולם לשעבר לינור אברג'יל להצטרף לרשימת הליכוד לכנסת, זוכים היום לאישור מצד בן זוגה שמגלה בשיחה עם חדשות 2 כי הצעה דומה התקבלה גם מצד "הבית היהודי". עם זאת הבהיר בן זוגה כי היא אינה שוקלת את האפשרויות הללו. "היא אמא ל-3 ילדים קטנים, זאת לא אופציה"

בן זוגה של מיס עולם לשעבר, לינור אברג'יל, מאשר היום את הדיווחים שלפיהם קיבלה רעייתו הצעה להשתבץ במקום ריאלי ברשימה הליכוד לכנסת. בשיחה עם חדשות 2 גילה הבעל כי הצעה דומה התקבלה גם מצד מפלגת הבית היהודי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על רקע הפרסומים על כך שראש הממשלה בנימין נתניהו שוקל להציע לדוגמנית העבר שריון במקום ה-11 ברשימת הליכוד לכנסת, מאשר היום בעלה של אברג'יל כי רעייתו אכן קיבלה הצעה רשמית מטעם מקורבי נתניהו. "אני לא מאמין שהיא שוקלת את זה", אמר הבעל אורון כלפון בשיחה עם חדשות 2. "אבל ברור שכשאומרים לך את זה ככה וזה גם בא מהאנשים של ביבי, אז אתה יודע".

בהמשך גילה כלפון כי לא מדובר בפנייה ראשונה שקיבלה רעייתו מגורמים פוליטיים לקראת הבחירות הקרובות. "היא קיבלה גם הצעה מבנט", סיפר בן הזוג והבהיר כי למרות חיזורי המפלגות הדבר כלל אינו נשקל ברצינות. "היא אמא לשלושה ילדים מתחת לגיל 3. מעבר לכך שזה אומר לבחור צד פוליטי וזו בעיה. היא משפיעה יותר כשהיא לא בפוליטיקה, כי כשאתה בפוליטיקה לא מקשיבים לך".

הדיווחים על צירופה האפשרי של אברג'יל מגיעים לאחר שאמש הכריז יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט על צירופו של כדורגלן העבר אלי אוחנה למפלגה ועל הצבתו במקום ריאלי ברשימתה לכנסת. ההודעה הזו גררה ביקורת רבה מתוך חברי המפלגה, ובהמשך הובילה לפרישתו של חבר הכנסת זבולון כלפה.