חיזוק ביטחוני נוסף למחנה הציוני

לבני סגרה היום את רשימת המשוריינים שלה, לאחר שצירפה את האלוף במיל' אייל בן ראובן לרשימת המחנה הציוני. "הוא יהווה תוספת משמעותית לנבחרת הביטחונית שלנו", אמרה לבני עם הגעתה

בן ראובן, ארכיון (יח"צ)

עוד ביטחוניסט לרשימה: לאחר מיקומו הגבוה של תא"ל במיל' עמר בר לב והצטרפותו של האלוף במיל' עמוס ידלין כמועמד "המחנה הציוני" לתפקיד שר הביטחון, צירפה היום (שלישי) ציפי לבני גנרל לשעבר נוסף לרשימת המפלגה - האלוף במיל' אייל בן ראובן. בן ראובן צפוי להשתבץ במקום ה-24 או ה-25 ברשימת המפלגה, ובכך למצות את מכסת השריונים שניתנו ללבני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בן ראובן, שמשמש כיום כסגן מפקד פיקוד הצפון במיל', מצטרף בכך לשאר משורייני לבני - עמיר פרץ, יואל חסון, קסניה סבטלובה ויעל כהן פארן. טרם נקבע מיקומו הסופי של בן ראובן, אך מקומות 24-25 עשויים להיות ריאליים. שלמה מולא, שהוזכר כמועמד לשריון, לא ישובץ לבסוף ברשימה המשותפת.

"לאזרחי ישראל מגיע יותר מהנהגה שמשתמשת רק בהפחדות, אלא מנהיגות שפועלת כדי לחזק את הביטחון", אמר בן ראובן, שהתייחס בדבריו גם להסלמה בצפון: "צה"ל על חייליו ומפקדיו ערוך ומוכן לכל התרחשות בכל שעה ובכל מקום".

סיימו לשריין. הרצוג ולבני (פלאש 90)

"תוספת משמעותית לנבחרת הביטחונית"

"אני מצטרף לקבוצת אנשים שהמשותף לנו זו התפיסה שמדינת ישראל צריכה לעבור ממדיניות של מדינה מגיבה למדינה יוזמת שמשתמשת בעוצמתה הביטחונית ליצירת יוזמות אזוריות מדיניות - הבחירות הקרובות חייבות להביא לשינוי דרך ופתיחת ערוצי פעולה חיוביים עם מדינות האזור, חזרה לשותפות אסטרטגית מלאה ונכונה", הוסיף.

בין התפקידים שמילא בן ראובן: מפקד הגיס הצפוני, מפקד המכללות הצבאיות, ראש מטה זרוע היבשה וכן מפקד עוצבת הפלדה בפיקוד מרכז. עם שחרורו מצה"ל, בן ראובן ייסד חברה בתחום הייעוץ הביטחוני ופיתוחים טכנולוגיים, ולאחרונה מונה לראש חטיבת היבשה בתעשייה האווירית‏.

לבני אמרה כי בן ראובן "יהווה תוספת משמעותית לנבחרת הביטחונית שלנו. הוא השתתף במלחמות ישראל ובקרבות על ביטחון אזרחי ישראל, הוא משרת עד היום באופן פעיל בגזרה הרגישה בצפון. הנבחרת של המחנה הציוני הושלמה היום באופן המייצג את כלל הנושאים שבהם נטפל לאחר הבחירות - ביטחון, כלכלה וחברה".