עדינה בר שלום נגד הקמפיין של ש"ס: "הם טעו"

קמפיין שלטי החוצות של ש"ס הגיע לרמת אביב וקרא לתושבי השכונה היוקרתית שלא להצביע למפלגה של ח"כ אריה דרעי. עדינה בר שלום, העומדת בראש מועצת הנשים המייעצת לש"ס, גרה בעצמה באזור עד לפני חצי שנה ובשיחה עם חדשות 2 Online היא אמרה כי לדעתה המפלגה טעתה. "מה אעשה הלאה? אני צריכה לחשוב"

עדינה בר שלום, העומדת בראש מועצת הנשים המייעצת למפלגת ש"ס, התגוררה עד לפני חצי שנה ברמת אביב ואילו הבוקר היא הופתעה לשמוע מחדשות 2 Online על הקמפיין החדש של מפלגתה הקורא לתושבי רמת אביב שלא להצביע לש"ס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זו טעות", אמרה בר שלום בתגובה לקמפיין הבחירות של מפלגתה. "הרבה ממצביעי ש"ס הם מרמת אביב. חבל שהם טעו כך. גרתי שם, יש שם המון ספרדים טובים, אוהדי ש"ס, מצביעי ש"ס, אני חושבת שזו טעות".

שלטי החוצות פרושים ברחבי רמת אביב

בתשובה לשאלה האם היא מתכוונת לפעול על מנת להוריד את הקמפיין המתריס ענתה בר שלום: "אולי, זה רעיון. אני מתנגדת לקמפיין כזה. מה אני אעשה הלאה? אני צריכה לחשוב מה אני עושה". נציין כי יו"ר המפלגה, ח"כ אריה דרעי, הבטיח בעבר לשתף את מועצת הנשים של המפלגה בכל ההכרעות החשובות, אולם בר שלום שמעה על הקמפיין לראשונה מחדשות 2 Online.

במסגרת הקמפיין, נתלו שלטי חוצות ברחבי רמת אביב, ועליהם נכתב: "אם אתה גר ברמת אביב, אל תצביע לנו. אם אתה עובד בשביל מי שגר ברמת אביב: רק ש"ס. המהפכה חוזרת".

בש"ס אמרו היום כי "לא נאפשר ליאיר לפיד ולאוהדיו לחמוק מאחריותם למציאות שבה מתחת למעמד הביניים קיים עוד מעמד ענק של מיליוני ישראלים שקופים שאף אחד לא דואג להם". במפלגה מבטיחים עוד פעולות שמטרתן להדגיש את מצוקות "הישראלים השקופים".