דנון נבחר לראשות ועידת הליכוד

סגן שר הביטחון נבחר ברוב של 86% מהקולות בבחירות לנשיאות ועידת המפלגה שנערכו אמש בגני התערוכה בתל אביב. דנון, שבלט בהתנגדותו לעמדותיו של נתניהו וזכה בתפקיד ללא תמיכתו, צפוי להתמודד ביום א' גם על תפקיד יו"ר המרכז

לאחר שנתניהו בחר שלא להתמודד, סגן שר הביטחון ח"כ דני דנון השלים כצפוי את הצעד הראשון בדרך לביסוס אחיזתו במפלגת הליכוד, כשנבחר אמש (ג') לנשיא ועידת המפלגה. דנון נבחר ברוב של 86% מקולות המצביעים בבחירות שהתקיימו בגני התערוכה בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבחירה בדנון מלמדת על הלך הרוח השורר כיום בקרב חברי המפלגה, ובעיקר על מורת רוחם מאופן ההתנהלות של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שהעדיף בשל כך למשוך את התמודדות מהבחירות לנשיאות. "אנחנו מחזירים את הנשמה לתנועה ואת הליכוד לליכודניקים", אמר אתמול דנון.

דנון, המרכז כעת את תשומת ליבו בבחירות לראשות מרכז הליכוד, לא החמיץ את ההזדמנות לעקוץ את נתניהו על מהלכיו האחרונים. "חברי הליכוד הם נכס ולא נטל על המפלגה. אנחנו יוצאים לדרך חדשה, והליכוד מחליף דיסקט".

ביום א' הקרוב יתקיימו בחירות לראשות מרכז הליכוד וליו"ר מזכירות המפלגה. דנון, שינסה לזכות בתפקיד יו"ר המרכז, יתמודד מול יוסי שבו, ראש עיריית ציונה, הנחשב אף הוא למתנגד מובהק לראש הממשלה נתניהו. לתפקיד יו"ר המזכירות יתמודדו השר ישראל כץ וכן ח"כ מירי רגב, אשר הוגדרה אף היא בעברה כ"מורדת" על ידי ראש הממשלה.